reklama

Samsung pracuje na podpoře bezproblémové aktualizace na svých telefonech

Samsung pracuje na podpoře bezproblémové aktualizace na svých telefonech
2022-10-24T16:30:11+01:00
• 24. 10. 2022
1

Samsung pracuje na zavedení procesu aktualizací na svých telefonech, které bude možné instalovat aniž by bylo nutné telefon přestat používat.

Bezproblémová aktualizace brzy i na telefonech Samsung

Nyní proces aktualizace funguje tak, že během něj není možné telefon používat. To samozřejmě není úplně ideální stav, protože je telefon po mnoho minut nedostupný. Bezproblémová aktualizace systému již funguje na telefonech Pixel od roku 2016 a nalezneme jí také na dalších telefonech s Androidem. Nyní by se měli dočkat i majitelé telefonů řady Galaxy pravděpodobně se systém OneUI 6.0.

Galaxy Fold 4 14 5640x3166x

Galaxy Z Fold 4; zdroj: Dotekománie

Aktualizace se po stažení nainstaluje na jeden oddíl, zatím co telefon může dál fungovat, jelikož systém běží na druhém oddílu. Pro dokončení aktualizace systému pak stačí telefon pouze restartovat. Vzhledem k tomu, že společnost Google povinnost bezproblémové aktualizace zavedla pro všechny výrobce telefonů, které mají systém Android 13, lze očekávat že Samsung podporu zavede brzy, pravděpodobně ještě před příchodem OneUI 6.0.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

dendron dendron

25. 10. 2022, 15:07

Bezproblémové? Opravdu takhle se přeloží seamless??
A ty ne-seamless aktualizace jsou tedy problémové…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim