reklama

Pixel Tablet přijde až příští rok, Google i tak opět láká

Pixel Tablet přijde až příští rok, Google i tak opět láká
2022-10-08T18:00:02+01:00
• 8. 10. 2022

Zdroj: Google

Google již jednou uvedl, že chystá představit nový tablet Pixel Tablet. Očekávali jsme, že se dočkáme oficiálního uvedení v rámci události, kde jsme se dočkali nových mobilů Pixel a hodinek Watch. Bohužel se tak nestalo a jen více poodhalil jeho design a také příslušenství.

Pixel Tablet

Google uvedl, že nový tablet bude mít dockovací stanici nazvanou Charging Speaker Dock. Ta se bude starat o nabíjení a také bude sloužit jako reproduktor. Tablet tak bude možné používat jako chytré zařízení do domácnosti, respektive takové centrum zábavy a ovládání ostatních zařízení.

ezgif 2 414422cdd9 400x267x

Zdroj: Google

Společnost hodně vyzdvihla silné magnety na obou produktech, díky čemuž se nebude muset uživatel nějak soustřeďovat na to, jak tablet vložit na základovou stanici. Jednoduše se magnety postarají o zaklapnutí. Kromě toho Google dodal, že novinka bude poháněna procesorem Google Tensor G2, který je použit u nových mobilních telefonů.

unnamed 1 700x459x

Zdroj: Google

Tablet bude oficiálně dostupný až v roce 2023, ale nevíme, kdy přesně půjde do prodeje. Z toho, co nyní víme, je jasné, že je Pixel Tablet určen jen do domácnosti. Nebude mít podporu pro lokalizační služby a neočekáváme například NFC.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim