reklama

Unikly technické specifikace sluchátek OnePlus Buds Pro 2

Unikly technické specifikace sluchátek OnePlus Buds Pro 2
2022-10-12T13:36:58+01:00
• 8. 10. 2022

Zdroj: OnePlus

1

Výrobce OnePlus pracuje na nových špičkových sluchátkách OnePlus Buds Pro 2. Jedná se o nástupce loňských OnePlus Buds Pro.

OnePlus Buds Pro 2 budou špičková sluchátka

Aktuálně se na internetu objevily technické specifikace, které odhalují OnePlus Buds Pro 2. podle nich by měly mít sluchátka dva zvukové měniče v rámci jednoho sluchátka. Jedná se o jeden 11mm a druhý 6mm měnič. Sluchátka by měla podporovat kodek LHDC 4.0, který přináší vysoké zvukové rozlišení a také prostorový zvuk. Sluchátka by měly podporovat aktivní potlačení hluku – ANC a to až do hladiny 45dB. ANC by se měla přizpůsobovat okolnímu hluku.

OnePlus Buds Pro 681x716x

OnePlus Buds Pro, Zdroj: OnePlus

Každí sluchátko je vybaveno třemi mikrofony díky čemuž dosáhnou  mnohem lepší kvality při hlasovém hovoru. Výdrž sluchátek na jedno nabití a se zapnutým ANC by měla být někde kolem 6 hodin a dalších 22 hodin energie přinese dobíjecí pouzdro. Pokud bude ANC vypnuté, sluchátka pak vydrží až 9 hodin a z pouzdra dostanou dalších 38 hodin. Skvělá zpráva je, že by nabíjecí pouzdro mělo podporovat bezdrátové dobíjení. 10 minut nabíjení by mělo sluchátkům zajistit zhruba 3 hodiny provozu. Sluchátka budou samozřejmě opatřena certifikací IP55 pro odolnosti proti vodě. nabízet by se mela v barevných variantách bílá, černá a zelená.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

„Driver“ u sluchátek neznamená ovladač, ale měnič. Takto to nedává smysl

jinak zrovna uvažuju o OnePlus Buds Pro, tak to je otázka jestli nepočkat na dvojky :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim