reklama

Nothing láká na představení sluchátek Ear (stick) aktualizováno

Nothing láká na představení sluchátek Ear (stick) [aktualizováno]
2022-10-05T16:30:22+01:00
• 5. 10. 2022

Zdroj: Nothing

Aktualizováno 5. 10.

Společnost Nothing nám potvrdila datum představení nových bezdrátových sluchátek Ear (stick). Konkrétně se tak stane již 26. října našeho času. Současně zástupce společnosti uvedl, že budou v podstatě okamžitě k dostání i na našem trhu.

image001 1920x1080x

Zdroj: Nothing

Původní článek 3. 9.

Mladičká společnost Nothing první přinesla sluchátka Nothing Ear (1) a následně jsme se dočkali mobilního telefonu, který se nesnaží atakovat trh v kategorii top modelů, ale i tak má dobrý poměr ceny a výkonu. Bohužel se již kolem něj objevila kontroverzní kauza. V dohledné době přibude další produkt v podobě Nothing Ear (1) Stick.

Nothing Ear (1) Stick

Nová bezdrátová sluchátka Nothing Ear (1) Stick budou pokračovat v nastaveném designovém směru, ale nabídnout trochu odlišnou konstrukci, a to i v případě samotné nabíjecí krabičky. Ta zřejmě bude o něco skladnější. Samotná sluchátka nemají mít výměnné koncovky. K dispozici máme uniklý obrázek celého balení.

Nothing Ear 1 Stick Leak 1024x471x

Zdroj: gizmochina (se souhlasem)

Nothing Ear (1) Stick aktuálně prochází certifikací, takže se dozvídáme například to, že o konektivitu se bude starat Bluetooth 5.2. Kromě toho se spekuluje, že nabídnou aktivní potlačení hluku (ANC) s využitím umělé inteligence (AI). Neměla by chybět odolnost vůči vodě a prachu, což by mělo být garantováno certifikací IP54.

Na jedno nabití mají zvládnout 7 hodin přehrávání hudby a společně s krabičkou až 30 hodin. Hodnoty jsou zřejmě bez aktivního ANC. Samotná cena by se měla opět pohybovat kolem 99 eur, tedy v přepočtu přibližně 2 430 Kč. Zatím nevíme, kdy dojde k představení a kdy je bude možné zakoupit i z České republiky.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim