reklama

Lenovo zřejmě chystá ThinkPhone

Lenovo zřejmě chystá ThinkPhone
2022-10-14T16:30:05+01:00
• 14. 10. 2022

Edge 30 Neo; Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnosti občas musí změnit značení svých produktů. Důvodů může být několik, například pokus o znovunastartování zájmu. Případě jednoduše nešlo pokračovat ve značení. Někdy ale firmy chtějí využít starší značky, která má dobré jméno, jen ještě nebyla použita u specifického zařízení. To zřejmě bude i případ Think od Lenova.

ThinkPhone?

Lenovo před nějakou dobou odkoupilo celou divizi od IBM společně s řadou ThinkPad. Pod tímto názvem se většinou ukrývá notebook, který se nejvíce prosadil v profesionální sféře, tedy spíše v byznysové. Lenovo pokračuje s touto řadou produktů a zřejmě chce nabídnout i mobilní telefon pro byznysmeny. Objevily se totiž informace o smartphonu s přívlastkem ThinkPhone.

tím máme poměrně k dispozici poměrně nekvalitní obrázek, ale jde na něm vidět logo připomínající ThinkPad s ikonickou červenou tečkou. Tento ThinkPhone by měl zapadnout mezi top modely, jelikož zdroje uvádí, že bude vybaven zatím nepředstaveným Snapdragonem 8 Gen 8. Displej bude mít Full HD+ rozlišení a 165Hz obnovovací frekvenci. . Odhadujeme, že se bude jednat o AMOLED panel.

bronco 601x720x

Zdroj: 91mobiles (se souhlasem)

Nejvyšší vrze by měla mít 12 GB RAM. Zadní strana by měla mít 50MPx senzor a jeden 16MPx ultra širokoúhlý. Přední stran pak bude mít 16MPx foťák. Bohužel více informací nemáme v tuto chvíli k dispozici. Hodně se ale spekuluje o možnosti, že tento Lenovo ThinkPhone bude jen přejmenovaná následující novinky z řady Edge 40. Předpokládáme, že ThinkPhone nabídne i nějaké softwarové funkce navíc a možná i byznys aplikace nebo služby.

Zdroje: gsmarena.com, 91mobiles.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim