reklama

Chytrý zámek WELOCK zjednoduší přístup do vašeho domu, nyní se slevou 25 % komerční článek

Chytrý zámek WELOCK zjednoduší přístup do vašeho domu, nyní se slevou 25 % [komerční článek]
2022-11-10T21:54:49+01:00
• 28. 10. 2022
4

Nyní máte už jen tři dny na získání 25% slevy na pořízení chytrého domovního zámku, který dveře do domu otevře pomocí aplikace v telefonu nebo pomocí otisku prstu nebo pomoci RFID štítku. Klíčem si již neotevřete. Stačí si jen hlídat roční výdrž baterií.

welock chytrý zámek

Inteligentní zámek WELOCK s integrovanou čtečkou otisků prstu rozpozná otisk prstu za pouhé 0,5 sekundy a odemkne dveře za 1 sekundu, což je to rychlejší než hledání klíčů po kapsách či v kabelce. Zámek správně rozpozná registrovaný otisk prstu až v 98 % případů, kdy je váš prst správně umístěn na skeneru. Pokud nechcete používat otisk prstu, stačí přiložit malý RFID štítek, který je obsažen v balení.

welock chytrý zámek

Další možností je ovládání odkudkoli pomocí aplikace WELOCK. Všechny odemčené záznamy budou synchronizovány s aplikací WELOCK, takže přesně uvidíte, kdo a kdy vstoupil do vašeho domu. Chytrý zámek WELOCK vám dává úplnou kontrolu nad zabezpečením vašeho domova, a to přímo z vašeho telefonu.

welock chytrý zámek

S 3A bateriemi můžete dveře zamknout/odemknout až 8000krát! Při deseti operacích otevření/zavření za den to znamená, že můžete očekávat 1 rok provozu od každé sady baterií. Takový způsob bezklíčového zabezpečení je vhodný třeba i pro domy a byty, které slouží pro příležitostné ubytování skrze AirBnB, kde si ubytovaný nemůže snadno okopírovat klíče.

Pokud se váš zámek vybije, nezoufejte! K odemykání dveří můžete použít přenosnou nabíječku, dokud nebudete moci vyměnit baterie. Zařízení se k telefonu připojuje pomocí Bluetooth, případně si můžete koupit variantu s Wi-Fi bránou pro vzdálený přístup. Cena s bránou je 5 700 Kč, po zadání kódu WELOCK11 získáte slevu 25 %, výsledná cena tak bude 4 200 Kč.

welock chytrý zámek

Vložka zámku je určena pro evropský typ dveří

Evropská standardní zámková vložka je určena pro každé dveře s tloušťkou od 55 do 100 mm. WELOCK využijete, pokud se stěhujete do nového, nebo pokud chcete ve svém bydlení povýšit úroveň zamykání na novou úroveň. Instalace probíhá bez vrtání, stačí vyndat starou vložku a vložit novou.

Sleva 25 % platí na všechny produkty WELOCK. Pokud akci nestihnete, nevadí, máme pro vás trvalý 20% slevový kód: GET20.

Zdroje: , https://www.welock.com/products/welock-fingerprint-electronic-smart-door-lock-cylinder-touch41?shpxid=c4388967-7e06-4431-a626-003d444d6357#ddeeb/" title="Odkaz na zdroj" target="_blank">welock.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ne,ne. To jako fakt? K bateriím se vám dostane každý a dokonce vám během tří sekund imbusem sundá celu řídící jednotku. To se opravdu nepovedlo.

Karel Čapka

VIP 28. 10. 2022, 18:15

Dobrý den, vezměte prosím v potaz, že se jedná se o inzerci.

Jasně to chápu. Můj příspěvek vůbec nebyl nějak namířený proti vám. Jen hodnotím výrobce a že to je velmi špatně řešené.

桂标 吴

4. 11. 2022, 7:49

Tělo zámku není možné zvenku vyjmout a část, která se vyjímá zvenčí, je přihrádka na baterie.
I když je baterie vyjmuta, dvířka nelze otevřít, protože při instalaci zámku bylo nastaveno heslo správce a otevřít je může pouze správce. Jiní rozeberou baterii nebo vyjmou baterii, majitel zámku může zapnout přes usb a odemknout jej v APP

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim