reklama

Neoznámený LG Rollable má za sebou první recenzi

Neoznámený LG Rollable má za sebou první recenzi
2022-09-22T16:30:40+01:00
• 22. 9. 2022

Zdroj: LG

Po nečekaném zrušení celého projektu kolem rolovacího telefonu od jihokorejského LG byly všechny prototypy údajně rozdány mezi zaměstnance a jeden z nich poskytl právě toto zařízení ke krátké video recenzi. Přírůstek LG Rollable byl evidentně zrušen v poslední fázi vývoje, protože je k vidění dotažené softwarové rozhraní nebo třeba zcela kompletní prodejní balení.

Promarněná šance

Po technické stránce byl připraven 6,8 až 7,4palcový displej založený na P-OLED technologii, pod kterým ležel čipset Snapdragon 888 od Qualcommu, 12GB paměť RAM a 256GB úložiště pro data uživatelů. Udaná hmotnost 285 gramů by model řadila mezi nejtěžší zástupce v rámci mobilního trhu, což je překvapením, když zmíníme jen 4 500mAh článek baterie.

LG Rollable 3 1446x1264x LG Rollable 2 1332x1252x

Zdroj: BullsLab

Zadní část nesla dva objektivy fotoaparátu (64 + 12 MPx), kterými také šlo fotit selfie snímky, neboť ve složeném stavu byl displej z obou stran. Nicméně například šuplík na SIM kartu měl jít otevřít pouze v rozloženém stavu. Zařízení nemělo žádná fyzická tlačítka a ty nahrazovaly vyhrazené dotykové plošky.

LG Rollable 4 1618x1350x LG Rollable 1 1310x1266x

Zdroj: BullsLab

Při spuštění některých aplikací se automaticky rozšiřovala šířka displeje. V opačném případě stačilo provést správné gesto. Více podrobností naleznete ve videu níže, kde lze nastavit titulky s automatickým překladem do češtiny. V příštím roce s největší pravděpodobností oficiálně poznáme podobné zařízení, ať už z dílny Samsungu či Motoroly.

Zdroje: gizmochina.com, gsmarena.com, phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat