reklama

Google představí hardwarové novinky příští měsíc

Google představí hardwarové novinky příští měsíc
2022-09-07T11:45:51+01:00
• 7. 9. 2022

Zdroj: Google

Každá společnost si řeší představení novinek po svém. Někdy se snaží utajit všechny informace do posledního dne, jiné naopak postupně zveřejňují jednotlivé specifikace v nějakých časových odstupech. Google si zvolil trochu rozdílnou strategii. První ukáže hardware jen po designové stránce, a to i s několikaměsíčním odstupem. Kompletní představení pak obsahuje všechny potřebné informace. Letos má tu samou strategii a nyní už konečně zveřejnil, kdy se dočkáme představení.

Začátek října

Google se před nějakou chvílí pochlubil, že si pro zájemce přichystal nové smartphony Pixel 7 a Pixel 7 Pro, hodinky Google Pixel Watch a také bychom se měli dočkat i tabletu. Oficiální představení se plánuje na 6. října. Vše se odehraje v 16:00 našeho času. Google k tomu zveřejnil i video, které můžete zhlédnout v podobě animovaného obrázku níže.

ezgif 4 5dcac70fd6 320x320x

Zdroj: Google

Kromě nových mobilů a hodinek bychom se mohli dočkat i nějakého zařízení v rámci série Nest. Již nyní ale víme, že mobily nabídnou nejnovější procesor z dílny Googlu a Samsungu. Novinka se jmenuje Tensor 2. Bude zajímavé sledovat, jak si tento čip povede v porovnání s konkurencí.

unnamed 2312x1156x

Zdroj: Google

Zdroje: fonearena.com, fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim