reklama

Pixel Tablet od Googlu potvrzen, nechť započne čekání

Pixel Tablet od Googlu potvrzen, nechť započne čekání
2022-05-12T16:17:40+02:00
• 13. 5. 2022

Zdroj: AndroidPolice (se souhlasem)

Google v rámci keynote při příležitosti konání vývojářské konference pochlubil zařízeními, která teprve budou představena. Prozradil pár detailů a hlavně ukázal design. Mohli jsme tak prvně spatřit Pixel 7 a Pixel 7 Pro, ale nejvíce se čekalo, že by se konečně mohl pochlubit svými prvními chytrými hodinkami. Naštěstí se tak stalo a Google ukázal Pixel Watch. Bonusem byla zmínka ohledně chystaného tabletu.

Pixel Tablet?

Google v první řadě ukázal částečně zadní stranu, kde je jeden foťák, který mírně vystupuje. Na horní straně je tlačítko pro vypínání a také jsme se dočkali ukázky přední strany. Zatím není jasné, jestli bude novinka dostupná jen v této barevné kombinaci. Navíc Google uvedl jen jednu specifikaci. Tablet bude vybaven procesorem Google Tensor.

Google Pixel Tab 600x490x

Zdroj: Google

Sice nezmínil nic konkrétnějšího, ale ze samotného vyjádření vyplývá, že se bude jednat o zařízení orientované do domácnosti. Někteří se domnívají, že součástí bude dockovací stanice, takže tablet bude moci sloužit jako mobilní verze Nest Hub Max. Společnost také dodala, že tablet bude perfektním společníkem pro Pixel smartphone.

pixel tablet tighter crop 1206x652x

Zdroj: Google

Zatímco mobily Pixel 7 (Pro) a hodinky Pixel Watch budou uvedeny po letních měsících, tak na tablet si budeme muset počkat až do příštího roku. Google uvedl, že bude představen až v roce 2023. Nic bližšího jsme se nedozvěděli.

Zdroje: androidpolice.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim