reklama

Vodafone vychází zákazníkům vstříc a nabízí služby se zvýhodněním 800 korun měsíčně napořád komerční článek

Vodafone vychází zákazníkům vstříc a nabízí služby se zvýhodněním 800 korun měsíčně napořád [komerční článek]
2022-08-16T12:01:24+02:00
• 16. 8. 2022

Zdroj: Vodafone

Vodafone ulevuje rodinnému rozpočtu. Ušetřit lze nyní 300 korun měsíčně u domácího internetu, 300 u televize a 200 u mobilního tarifu, a to napořád. Jde o nejlepší kombinovanou nabídku na trhu. Spojení služeb se vyplatí i proto, že zákazníkům pevného internetu kryje v případě odstávky záda speciální balíček neomezených mobilních dat na 24 hodin zdarma. Zvýhodnění je připravené i pro samostatné internetové připojení a novinky čekají také na firmy. Otálet se nevyplatí, nabídka je časově omezená.  

Spojení služeb je skvělou cestou, jak mohou zákazníci získat kvalitní produkty se zvýhodněním, navíc od jednoho poskytovatele a mít tak vše včetně nákladů přehledně na jednom místě. V aktuální kampani Vodafone nabízí pevný internet 1 Gb/s se zvýhodněním 300 korun měsíčně, a to v kombinaci s mobilním tarifem Neomezený Super zvýhodněným o 200 korun. Kdo si služby pořídí v Kombinované nabídce, má celkové cenové zvýhodnění 500 korun měsíčně. Pokud si přidá i televizi od Vodafonu, uspoří na ní dalších až 300 korun a celkově za služby až 800 korun měsíčně napořád.

Vodafone přitom do svých sítí výrazně investuje. „V právě spuštěné kampani říkáme, že síť Vodafonu vám kryje záda doma i venku. Myslíme tím, že gigabitový pevný internet nabízíme nejvyššímu počtu domácností v České republice a že pokrýváme 99,8 % české populace mobilní sítí. 70 % je navíc už pokryto naší nejmodernější 5G sítí. Mít naše internetové a mobilní služby dohromady prostě dává smysl. Přináší to spolehlivé připojení a úsporu nákladů,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro nefiremní zákazníky. „Pokud si zákazník pořídí ke dvěma zmiňovaným produktům také Vodafone TV, bude cenové zvýhodnění ještě větší,“ dodává.

Konkrétní podoba tarifů

V aktuální kombinované nabídce si zákazníci mohou pořídit pevný internet o rychlosti 1 Gb/s za 599 korun místo 899 měsíčně (plus 100 korun za modem) a tarif Neomezený Super za 599 korun místo 799 korun. Komu postačí nižší rychlost připojení, může si zvolit pevný internet 150 Mb/s, vyjde v kombinované nabídce na pouhých 299 korun měsíčně, původně stál 459 korun. Modem pro tuto nižší rychlost stojí měsíčně 70 korun.

Vodafone hardware 3341x3543x

Zvýhodnění je připravené i pro toho, kdo si chce pořídit pouze pevný internet: za 1 Gb/s nově zaplatí bez modemu 699 místo 899 korun. Další možností je rychlost 500 Mb/s za 599 místo 859 korun. Aktuální kampaň běží ode dneška do 30. září 2022 a detaily shrnuje internetové stránka www.vodafone.cz/spojte-sluzby.

Pro zvýhodněnou cenu Vodafone TV si stačí službu pořídit společně s pevným internetem. Televize nabízí 3 druhy tarifů, které najdete na tomto odkazu.

Mít pevné i mobilní služby pod jednou střechou u Vodafonu přináší ještě jednu výhodu. Zákazník může zůstat ve spojení také ve chvíli, kdy dojde k náhlému výpadku nebo plánované odstávce pevného internetu. Stačí si jednoduše aktivovat v aplikaci Můj Vodafone balíček mobilních neomezených dat na 24 hodin a být dál bez starostí naplno online.

Ocenění pro sítě a firemní nabídka

V nové kampani Vodafone nezapomíná ani na firemní zákazníky. V kombinované firemní nabídce rychlost 200 Mb/s stojí 351 korun měsíčně (plus 70 korun za modem) a třeba rychlost 1 Gb/s vychází na 660 korun (plus 100 korun modem), a to vždy spolu s mobilním tarifem Neomezený Business Super za aktuálních 699 korun. Součástí firemních tarifů je navíc aplikace CyberWall, která ochrání telefon před viry, malwarem, SMS phishingem i nevhodnou Wi-Fi. Podnikatelé mohou využít i vyšší rychlost nahrávání – upload dat.

„Zvlášť pro firemní zákazníky je spolehlivost a kvalita připojení důležitá. Proto chci připomenout, že celkovým vítězem nezávislého testu mobilních sítí v Česku se letos i loni podle měření časopisu Chip a společnosti NET CHECK stal Vodafone. Naše aktuální nabídka přináší podnikatelům snadnou cestu k digitalizaci,“ říká Veronika Brázdilová, viceprezidentka Vodafonu pro firemní zákazníky.

Další informace najdete na webu pro podnikatele.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat