reklama

OPPO v Číně představilo chytrý náramek Band 2 s AMOLED displejem

OPPO v Číně představilo chytrý náramek Band 2 s AMOLED displejem
2022-08-12T10:21:53+02:00
• 13. 8. 2022

Zdroj: NotebookCheck

Společnost OPPO v Číně představila nový chytrý náramek Band 2 spolu s novou řadou hodinek Watch 3, novými chytrými televizemi a dalšími produkty.

Nový náramek OPPO Band 2

Hodinky série Oppo Watch 3 představeny, mají nejnovější procesor od Qualcommu

Nový chytrý náramek Band 2 přichází s 1,57palcovým AMOLED displejem, který disponuje jasem 500 nitů. Náramek je vybaven 200 typy ciferníků a to včetně vlastních multifunkčních a je také vybaven AI wear dial 2.0 systémem, který umí sladit barvu s barvou řemínku. Náramek podporuje více než 100 sportovních režimů, mezi které samozřejmě patří běh, cyklistika, plavání, cvičení a další.

OPPO Band 2 1231x647x

Zdroj: Gizmochina

Fitness náramek pohání OPPO Band 2 pohání procesor Apollo 3.5, doplněný o 8 MB PSRRAM. Vnitřní úložiště pak čítá 128 MB. Díky baterii, která má kapacitu 200 mAh náramek vydrží při běžné provozu až 14 dní. Mezi další funkce, kterými je náramek vybaven je pak nepřetržité měření srdečního tepu, nebo sledování kvality spánku. Náramek ocení i milovníci vody, je vodotěsný až do 5 ATM.

OPPO Band 2 je také nabízen ve variantě s NFC, která umí bezkontaktně platit přes platformy Alipay a WeChat. Náramek je dostupný pouze v Číně, kde je bude možné zakoupit od 19. srpna za cenu 249 juanů (cca 870 Kč) a verzi s NFC pak za cenu 279 juanů (cca 975 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat