reklama

Nativní aplikace WhatsApp pro Windows byla právě spuštěna

Nativní aplikace WhatsApp pro Windows byla právě spuštěna
2022-08-21T11:35:43+02:00
• 21. 8. 2022

Zdroj: Dotekománie

WhatsApp umožňuje kromě mobilní aplikaci přistupovat ke službě také skrze webové rozhraní. To se může hodit právě tehdy, pracujete li například na počítači. Právě v těchto dnech se uživatelé Windows mohou stáhnout aktualizovanou aplikaci WhatsApp pro Windows.

Nativní aplikace WhatsApp pro Windows

Aplikace již nepoužívá starý backend a byla aktualizována tak, aby na systému běžela nativně. Rovněž bylo přepracováno rozhraní, které vypadá čistěji a graficky bude lépe korespondovat s prostředím Windows. Pro to, aby bylo možné aplikaci pro Windows používat je i nadále nutní mít telefon připojen k internetu, aby bylo možné zprávy synchronizovat.

WhatsApp Web 1500x900x

Zdroj: Gizmochina

Kromě platformy Windows by se brzy měla přepracované aplikace dočkat také platforma macOS, které rovněž získá nativně fungující aplikaci. WhatsApp pro macOS je aktuálně v uzavřeném beta testování. Po té bude nasazena jako univerzální aplikace pro macOS, což znamená, že se bude jednat o aplikaci pro iPhone, která bude kompatibilní i s macOS systémem pro MacBooky.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim