reklama

Signal dostává vlákna, nebo spíš něco na ten způsob

Signal dostává vlákna, nebo spíš něco na ten způsob
2022-07-11T16:30:08+02:00
• 11. 7. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Komunikační platformy dnes již nejsou jen o dorozumívání mezi dvěma stranami. Dnes snad již v každé službě jde komunikovat ve skupinovém chatu, přičemž se běžně nabízí přímo odpověď na nějakou zprávu. U všech aplikací následně podoba takové odpovědi vypadá podobně, tedy součástí reakce je původní zpráva. I tak v záplavě zpráv může docházet k nepřehlednosti. Signal chce napomoci v orientaci s uvedením vláken.

Vlákna na Signalu

Standardní vlákna si asi přestavuje mnoho uživatelů jako stromové/kořenové členění reakcí, kdy jde pomocí grafické interpretace určit, pod co připadá reakce. Signal jde ale trochu jinou cestou. V podstatě se celé hierarchii nic nemění a i reakce mají identickou podobu.

Tou hlavní novinkou je ale malá ikona u zprávy, která označuje, že někdo reagoval svou odpovědí na text. Pakliže na ni kliknete, zobrazí se dialogové okno ze spodní části obrazovky, kde jsou ukázány všechny reakce. Ty jsou seřazeny chronologicky. Pokud si tedy chcete zobrazit všechny reakce, musíte se první dostat k originální zprávě.

FXFAEiiXoAM6DFJ 1920x1080x

Zdroj: Signal

Samotná vlákna jsou tedy spíše jen takovou napodobeninou a mají na Signalu napomoci k zobrazení reakcí. K plnohodnotné funkcionalitě zde například chybí možnost dopsat reakci. Zobrazení je sice dobré, ale bez funkcí navíc se nedá mluvit o plnohodnotných vláknech. Signal uvádí, že novinka je zatím dostupná v aplikaci pro Android. Kdy se dostane do dalších verzí, není jasné.

Zdroje: androidpolice.com, twitter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat