reklama

WhatsApp pracuje na funkci, která by mohla uchovat některé zprávy z mizejícího chatu

WhatsApp pracuje na funkci, která by mohla uchovat některé zprávy z mizejícího chatu
2022-06-01T18:00:42+01:00
• 1. 6. 2022

Zdroj: Dotekománie

WhatsApp již delší čas obsahuje funkci, která umožňuje nastavit chat tak, chat, že z něj zprávy po čase zmizí. Nyní by tato funkce mohla být ještě rozšířena o možnost některé zprávy si v mizejícím chatu ponechat.

WhatsApp rozšiřuje funkci mizejících zpráv, nově bude možné zprávy nechat zmizet již po 24 hodinách

WhatsApp pracuje na nové funkci

Ve výchozím stavu je jsou mizející zprávy vypnuty. Pokud se ale rozhodnete, že budete chtít zprávy automaticky po nějaké době mazat, máte na výběr interval po 24 hodinách, 7 a nebo 90 dnech. Po uplynutí této doby budou zprávy odstraněny. Tuto možnost je možné aplikovat jak globálně, tedy automaticky pro všechny konverzace, tak i pro jednotlivé konverzace včetně těch, které již probíhají. Nyní podle informací z webu WABetaInfo WhatsApp pracuje na rozšíření. To umožní v případě, že budou mizející zprávy zapnuté, ponechat si vybrané zprávy. Ty jednoduše nebudou odstraněny.

WhatsApp Kept Messages 750x1360x

Zdroj: WABetaInfo

Jak je vidět na screenshotu výše, tato funkce by mohla být součástí sekce, kde jsou uvedeny další kontaktní informace včetně funkce nastavení mizejících zpráv. V sekci kontaktu si zřejmě budete moct uložené zprávy prohlédnout a v budoucnu se k nim případně vracet. Tyto zprávy pravděpodobně nebudou ponechány v hlavním streamu zpráv. V tuto chvíli se prozatím jedná o test v rámci beta verze aplikace a není ani jasné, zdali a kdy by tato funkce mohla být dostupná pro všechny.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim