reklama

Xiaomi a Leica oznamuj├ş spolupr├íci

Xiaomi a Leica oznamuj├ş spolupr├íci
2022-05-23T18:00:09+01:00
ÔÇó 23. 5. 2022

Zdroj: Xiaomi

Dlouho se spekulovalo, jestli bude st├íle spole─Źnost Leica Camera spolupracovat s Huawei, ale po dne┼ín├şch novink├ích je ji┼ż v┼íe jasn├ę. V prvn├ş ┼Öad─Ť kon─Ź├ş d┼Ö├şv─Ťj┼í├ş spolupr├íce a startuje zcela nov├í, v r├ímci kter├ę bude Leica Camera spolupracovat s Xiaomi.

Xiaomi a Leica

Spolupr├íce n─Ťjak├ę spole─Źnosti s v├Żrobcem smartphon┼» nen├ş nikterak unik├ítn├ş. N─Ťkter├ę firmy spolupracuj├ş jen kolem designu, p┼Ö├şpadn─Ť zde m├íme v├Żpomoc s vylep┼íen├şm reproduktor┼» anebo samotn├Żch fotografick├Żch schopnost├ş, nebo dokonce i v oblasti nat├í─Źen├ş vide├ş. Leica dlouho spolupracovala s Huawei, ale vzhledem k sou─Źasn├ęmu stavu tohoto ─Ź├şnsk├ęho v├Żrobce bylo pochopiteln├ę, ┼że spolupr├íce nevydr┼ż├ş.

Announcement Poster 1 2160x2880x

Zdroj: Xiaomi

Nov─Ť bude Leica spolupracovat s Xiaomu. V samotn├ę tiskov├ę zpr├ív─Ť je v podstat─Ť uvedeno, ┼że spolupr├íce bude c├şlit na vylep┼íen├ş fotografick├Żch vlastnost├ş v oblasti focen├ş a nat├í─Źen├ş vide├ş.

ÔÇ×Spole─Źnost Xiaomi se zam─Ť┼Öuje na vytv├í┼Öen├ş dokonal├ęho u┼żivatelsk├ęho z├í┼żitku a v┼żdy doufala, ┼że┬áprozkoum├í mo┼żnosti fotografov├ín├ş smartphonem a┼ż do krajnosti. Spole─Źnosti Xiaomi a Leica se vz├íjemn─Ť shoduj├ş ve sv├Żch snah├ích a n├ípadech a oce┼łuj├ş vz├íjemn├ę v├Żhody a odv─Ťtv├ş. Tato spolupr├íce bude siln├Żm impulsem pro strategii spole─Źnosti Xiaomi v oblasti fotografov├ín├ş. B─Ťhem spolupr├íce do┼ílo k neb├Żvale hlubok├ęmu splynut├ş inovativn├şch technologi├ş, produktov├Żch filozofi├ş a zobrazovac├şch preferenc├ş obou stran, od optick├ęho designu a┼ż po vylad─Ťn├ş estetick├Żch sm─Ťr┼»,ÔÇť ┼Ö├şk├í Lei Jun, zakladatel, p┼Öedseda p┼Öedstavenstva a gener├íln├ş ┼Öeditel Xiaomi Group.

Bohu┼żel se nedozv├şd├íme, jak hlubok├í bude samotn├í spolupr├íce. Leica zde m┼»┼że klidn─Ť p┼»sobit jen na konzulta─Źn├ş pozici a o ve┼íker├Ż v├Żvoj se m┼»┼że starat jen Xiaomi. P┼Ö├şpadn─Ť bude v├Żvoj prob├şhat spole─Źn─Ť, ale nen├ş jasn├ę, jestli bude spolupr├íce jen na softwarov├ę ├║rovni, nebo se dotkne i p┼Ö├şmo hardwaru. Minim├íln─Ť budeme v─Ťd─Ťt dle loga, ┼że u n─Ťjak├ęho nadch├ízej├şc├şho mobilu zap┼»sobila na vlastnosti pr├ív─Ť Leica.

ÔÇ×Je n├ím ct├ş, ┼że dnes m┼»┼żeme ozn├ímit dlouhodobou strategickou spolupr├íci se spole─Źnost├ş Xiaomi. Leica i┬áXiaomi jsou glob├íln├ş pr├ęmiov├ę zna─Źky a b─Ťhem t├ęto bezprecedentn├ş hlubok├ę spolupr├íce ob─Ť strany postupn─Ť pracovaly na tom, aby z├íkazn├şk┼»m p┼Öinesly novou ├ęru mobiln├ş fotografie. Jsme p┼Öesv─Ťd─Źeni, ┼że prvn├ş spole─Źn─Ť vyvinut├Ż vlajkov├Ż smartphone zviditel┼łuje pr┼»kopnick├Ż pokrok obou spole─Źnost├ş. Poskytneme z├íkazn├şk┼»m v oblasti mobiln├ş fotografie v├Żjime─Źnou kvalitu obrazu, klasickou estetiku Leica, neomezenou kreativitu a otev┼Öeme novou ├ęru mobiln├ş fotografie,ÔÇť dod├ív├í Matthias Harsch, gener├íln├ş ┼Öeditel Leica Camera AG.

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim