reklama

Sony oficiálně přináší hodinky Wena 3 Ultraman Edition

Sony oficiálně přináší hodinky Wena 3 Ultraman Edition
2022-05-14T11:30:53+02:00
• 14. 5. 2022

Zdroj: Wena

Společnost Sony dokončila velmi odvážné zařízení v podobě hodinek s názvem Wena 3 Ultraman Edition. Ty sice na první pohled mají daleko od chytrých hodinek, ale japonský gigant do nich skutečně dokázal dostat několik žádaných funkcí. Každopádně novinka bude k prodeji až za poměrně dlouhou dobu a navíc ve velmi omezeném množství.

Rozpačitý model

Hlavní pouzdro o velikosti 43,6 mm bylo vyrobeno z odolného nerezu stejně jako otočná luneta. Klasické ručičky chrání křišťálové sklo. Každé zařízení má na zadní stráně uvedeno jedinečné sériové číslo, které se zastaví u hodnoty jeden tisíc.

Sony Wena 3 Ultraman Edition 1 626x470x Sony Wena 3 Ultraman Edition 3 626x470x

Zdroj: Wena

V základním balení najdete pouze gumový pásek. Ovšem zájemci si mohou dokoupit právě speciální řemínek, jehož součástí je displej přinášející zmiňované chytré funkce. Vyměnitelná baterie slibuje maximální výdrž 3 roky.

Displej v řemínku vydrží zhruba 1 týden a dobíjí se přes USB-C port. Přes Bluetooth 5.0 dochází ke komunikaci s telefonem. Samozřejmostí je snímač tepové frekvence, vestavěný mikrofon, certifikace vodotěsnosti 5 ATM či technologie NFC pro placení v obchodech.

Model přichází v souvislosti s japonským filmem Shin Ultraman, ze kterého výrobce čerpal určité detaily. Závěrem musíme zmínit, že prodej neodstartuje dříve než 7. listopadu za cenu v přepočtu 12 426 Kč a nejlevnější verzi chytrého řemínku pořídíte od částky 4 808 Kč.

Sony Wena 3 Ultraman Edition 4 1200x540x

Zdroj: Wena

Zdroje: gizmochina.com, wena.jp, wena.jp

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat