reklama

Samsung nabízí při koupi tří produktů nejlevnější za korunu komerční článek

Samsung nabízí při koupi tří produktů nejlevnější za korunu [komerční článek]
2022-05-31T12:52:18+02:00
• 31. 5. 2022

Tento týden Samsung připravil hodně zajímavou slevovou akci Samsung Unlocked, díky které můžete při koupi tří různých produktů na e-shopu samsung.cz získat ten nejlevnější za pouhou korunu. Týká se kompletního sortimentu e-shopu s výjimkou mobilních telefonů řady Samsung Galaxy S22.

Pokud si tedy od pondělí 30. května 2022 do neděle 5. června 2022 nebo do vyprodání zásob zakoupíte jakékoli tři produkty Samsungu s výjimkou mobilů Galaxy S22, za nejlevnější z nich zaplatíte pouze 1 Kč. U vybraných produktů, tentokrát včetně Galaxy S22, pak můžete získat až 15 % ceny zpět formou bodů Samsung Rewards, které můžete uplatnit jako slevu na příští nákup na e-shopu samsung.cz.

Jak akce Samsung Unlocked funguje? Pokud si tento týden na e-shopu samsung.cz koupíte například skládací telefon s ohebným displejem Samsung Galaxy Z Flip 3 5G s pamětí 512 GB za doporučenou maloobchodní cenu 48 990 Kč, letošní Neo QLED televizor QN85B s úhlopříčkou 55“ za doporučenou maloobchodní cenu 37 990 Kč a chladničku Side-by-Side o objemu 634 l série RS8000 za doporučenou maloobchodní cenu 31 990 Kč, nezaplatíte za celkový nákup 118 970 Kč, ale pouze 86 981 Kč s tím, že chladnička vás vyjde na pouhou korunu.

Takto výhodný nákup lze u vybraných produktů ještě zkombinovat se získáním extra Samsung Rewards bodů pro příští nákup na samsung.cz, a získat tak bonus ve výši 10-15 % z ceny zakoupeného zboží.

Získejte ještě slevu na příští nákup

Jak využít Samsung Rewards body? Nejprve se musíte přihlásit ke svému účtu Samsung Account. Za každý nákup uskutečněný na e-shopu samsung.cz se vám po 14 dnech od doručení produktu automaticky přičtou body v hodnotě bonusu. Před dalším nákupem se jenom musíte ujistit, že jste přihlášeni do svého účtu Samsung Account. Během platby se program Samsung Rewards zobrazí jako jedna z platebních metod. Rozhodněte se, kolik bodů chcete použít a potvrdíte. Po vykonání platby se sleva uplatní.

Slevové akce Samsung Unlocked a Samsung Rewards, kdy při nákupu tří produktů na e-shopu samsung.cz získáte nejlevnější za pouhou 1 Kč, a k vybraným produktům můžete získat bonus v podobě 10 nebo 15 % ceny pro příští nákup na samsung.cz, probíhá pouze od pondělí 30. května 2022 do neděle 5. června 2022. Více informací a podrobné podmínky akce naleznete na www.samsung.com/cz/offer/samsung-unlocked/.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat