reklama

Snapchat podporuje vložení Youtube videa jako nálepky

Snapchat podporuje vložení Youtube videa jako nálepky
2022-04-04T06:30:44+01:00
• 4. 4. 2022

Fotka od Thought Catalog z Unsplash

Sociální sítě se hojně používají u tvůrců obsahu pro Youtube, přičemž záleží na kreativitě autora, jak naláká samotné diváky. Hodně se využívají i dočasné příběhy, ale zde jsme zvyklí maximálně na přímé odkazy na Youtube video. Snapchat v tomto ohledu jde trochu dál a integruje podporu přímo do aplikace.

Snapchat a Youtube

Zatím mohli tvůrci nebo i běžní uživatelé sdílet odkaz na Youtube video jen v podobě přímého odkazu, podobně jako uživatelé Instagramu. Vývojáři si ale s touto možností pohráli u Youtube videí. Jakmile nově budete sdílet Youtube video přímo z aplikace do Snapchatu, dojde k získání názvu videa a samotného náhledu.

Díky tomu se vytvoří specifická nálepka, kterou lze umístit kamkoliv a doplnit obsah o text, fotku nebo i video. Nedochází k automatickému spuštění. Uživatel musí následně kliknout na nálepku, přičemž dojde k otevření buď aplikace Youtube nebo webové stránky. Zde si může video přehrát.

YouTube Creative Kit Newsroom Banner 1920x1080x

Zdroj: Snapchat

Snapchat byl vždy tak trochu průkopníkem, takže se dá očekávat, že podobnou funkci najdeme u dalších podobných aplikací. Youtube video jako nálepka je k dispozici v aplikacích Snapchat pro Android i iOS od poslední aktualizace.

Zdroje: 9to5mac.com, newsroom.snap.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim