Originální doživotní licence Windows 10 Pro jen za 340 Kč sponzorovaný článek

Originální doživotní licence Windows 10 Pro jen za 340 Kč [sponzorovaný článek]
2022-03-19T13:00:27+02:00
• 19. 3. 2022

Zdroj: Keysbuff

Udělejte si radost zakoupením nového licenčního klíče k produktům Microsoft za skvělou cenu. V nejkratším měsíci roku 2022 si pro vás nízké ceny připravil online shop Keysbuff. Ten spustil akci ke konci roku, která nabízí slevu 25 % na klíče k softwaru od společnosti Microsoft. Za nízké ceny můžete získat například Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019 nebo v kombinaci dohromady za ještě nižší ceny. Vše potřebné pro svůj počítač naleznete na webu Keysbuff. Pro slevu stačí použít náš slevový kód DOT25.

Slevy na originální Windows 10 a MS Office pokračují i na jaře

V rámci slevové akce můžete získat například operační systém Windows 11 Pro za za úžasnou cenu 490 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za bezkonkurenčních 340 Kč. Letošní jarní nabídka na originální licenční klíče za bezkonkurenční cenu je platná pouze v internetovém obchodě Keysbuff.com. A pokud si nevyberete z produktů Microsoft, mají též k zakoupení i spoustu her či příslušenství k počítači, jako jsou myši či mechanické klávesnice.

Do nového roku se slevami na oblíbení produkty Microsoft

DOT18 1200x675x

Pro získání slevy 25 % je potřeba v košíku zadat kupon DOT25.

Obchod Keysbuff navíc nemá žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Případně můžete využít i poukázky na herní konzole PlayStation, pořídit si kupón do iTunes či na Steam, Origin či Uplay nebo si pořídit antivirové programy ve slevě.

Activation 1 1920x1080x

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte a na akci s 25% slevou použijte kód DOT25. Prakticky ihned po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@kysbuff.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort, a pomoc při nákupu je tedy zaručena.

Keysbuff

Jak aktivovat licenční klíče?

Po zaplacení obdrží kupující na e-mail uvedený při registraci produktový klíč OEM, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10 v další části – „Start“ → „Nastavení“ → „Systém“ → „O programu“ → „Změnit klíč produktu“ (v této nabídce je třeba zadat obdržený klíč OEM).

Keysbuff

Po aktivaci OEM klíče se v sekci Aktivace zobrazí následující zpráva: „Systém Windows je aktivován pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.“

Upozorňujeme, že aktivovaný klíč Windows 10 je vázán na základní desku počítače. Pokud počítač vyměníte, budete muset pro další použití klíče kontaktovat podporu společnosti Microsoft.

Keysbuff

Pokud jde o aktivaci sady Office, je situace ještě jednodušší. Stačí přejít na oficiální stránku produktu, případně otevřít program v počítači a poté se přihlásit pomocí účtu Microsoft. Poté zadejte produktový klíč (který vám bude zaslán e-mailem po zaplacení zboží) do speciálního pole, zadejte svůj region a preferovaný jazyk a klikněte na tlačítko „Další“. Pokud jste postupovali správně, měli byste být schopni stáhnout Office do svého počítače. Pokud jste aktivovali již nainstalovaný Office, změna se projeví rovnou.

product 1144x543x

Článek vznikl díky společnosti Mediamz.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat