reklama

TikTok plánuje zavést předplatné u tvůrců

TikTok plánuje zavést předplatné u tvůrců
2022-01-21T11:30:09+01:00
• 21. 1. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Každou chvíli se objeví nějaká nová funkce, která se stane velmi populární a rozšíří se napříč platformami. Jednou takovou asi bude i předplatné, s kterým si nyní pohrává Instagram. Zřejmě se brzy objeví na aktuálně nejpopulárnější sociální platformě.

Na Instagram přichází předplatné, zatím v beta režimu

Obsah za předplatné

Právě Instagram začal s uzavřeným beta testováním předplatného u tvůrců. Jednoduše řečeno, abyste mohli mít k dispozici veškerý obsah konkrétního tvůrce, budete si muset u něj aktivovat předplatné za nastavenou částku. Ve výsledku můžete odebírat mnoho tvůrců a tím také zaplatit více.

Dle oficiálního prohlášení sociální sítě TikTok, aktuálně probíhá vývoj předplatného a také probíhá uzavřené testování. Nebude se ale jednat o první monetizační funkci. U TikToku lze dávat tvůrcům malý poplatek, ale jde o jednorázové přispění peněz. Novinka ale bude nabízet možnost pravidelného měsíčního předplatného, přičemž samotnou výši si zřejmě určí tvůrce sám.

Zdroj: TikTok

Bohužel nebyly sděleny jakékoliv další detaily této funkce. Dá se ale předpokládat, že za předplatné bude k dispozici exkluzivní obsah a samotný uživatel bude mít nějaké speciální označení. Jestli se nabalí další funkce, není zatím jasné. Dá se ale odhadovat, že by se novinka mohla objevit ještě letos.

Zdroje: 9to5mac.com, theinformation.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lubomír Šaravec

21. 1. 2022, 12:02
Android aplikace

to teda klesne sledovanost

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim