reklama

Pořiďte si Windows 11 Pro, MS Office 2021 Pro a spoustu dalšího softwaru v jedinečném novoročním výprodeji! sponzorovaný článek

Pořiďte si Windows 11 Pro, MS Office 2021 Pro a spoustu dalšího softwaru v jedinečném novoročním výprodeji! [sponzorovaný článek]
2022-01-19T17:59:25+02:00
• 19. 1. 2022

Nový rok je s námi sotva pár dní a mnoho z nás si jistě dalo své novoroční předsevzetí. Kromě shození nabraných kil během Vánoc z bramborového salátu a cukroví bychom ale měli myslet také na náš počítač. S novým rokem totiž přichází jedinečná příležitost pro změny, a jak lépe začít než koupí například nejnovějšího operačního systému od Microsoftu Windows 11?

Novoroční výprodej veškerého softwaru na MMORC.com!

Softwarová výbava vašeho počítače je stejně tak důležitá jako samotné komponenty. Proto není radno podceňovat výběr například operačního systému. Od nynějška se na icmmo.com vyplatí začít procházet veškerý svůj oblíbený software, aby vám už neunikla žádná položka ve vašem seznamu novoročních přání. MMORC.com je jednou z největších a nejspolehlivějších online platforem prodávajících softwarové licence za bezkonkurenční ceny a nabízí rychlé doručování e-mailů! Navíc můžete až 61% slevu z plné ceny a další produkty!

dotekomaniecz 118 1 2256x1502x

44% sleva s kuponem DTJ43

43% sleva s kuponem DTJ61

Antivirus Software: 44% sleva s kuponem DTJ44

Objevte více zde >>

Nakupování na MMORC.com je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s vašimi produktovými klíči – aniž byste museli čekat několik dní! V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis mmors.pay@gmail.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše odešlete e-mail na adresu support@mmorc.com a náš tým zákaznické podpory se o vaši žádost postará co nejdříve.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat