reklama

Vánoční sleva na licenční klíče Windows a MS Office 2019 sponzorovaný článek

Vánoční sleva na licenční klíče Windows a MS Office 2019 [sponzorovaný článek]
2021-12-18T17:45:22+01:00
• 18. 12. 2021

Super CDK

Nákupní horečka v rámci Black Friday u mnohých obchodů již skončila! Není tomu však u obchodu s licencemi a aktivačními klíči pro různý software SuperCDK. Ten spustil vánoční akci, která nabízí  slevu 30 % na klíče k softwaru od společnosti Microsoft. Za nízké ceny můžete získat například Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019 nebo v kombinaci dohromady za ještě nižší ceny. Vše potřebné pro svůj počítač naleznete na webu SuperCDK.

Slevy na Windows 10 a MS Office pokračují až do Vánoc

V rámci slevové akce můžete získat například operační systém Windows 11 Pro za za úžasnou cenu 460 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za bezkonkurenčních 350 Kč. Předvánoční nabídka je platná pouze v internetovém obchodě SuperCDK.com. A pokud si nevyberete z produktů Microsoft, mají též k zakoupení i spoustu her či příslušenství k počítači, jako jsou myši či mechanické klávesnice.

Supercdk DOT25 5 1080x720x

Pro získání slevy 30 % je potřeba v košíku zadat kupon DOT25.

Obchod SuperCDK navíc nemá žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Případně můžete využít i poukázky na herní konzole PlayStation, pořídit si kupón do iTunes či na Steam, Origin či Uplay nebo si pořídit antivirové programy ve slevě.

Black Friday, který trvá až do 10. prosince, nabízí produkty Microsoft Office za úžasné ceny

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 30% slevou trvá do Vánoc. Nakupování u SuperCDK.com je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@supercdk.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort, a pomoc při nákupu je tedy zaručena.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim