Signal zavádí funkci, která umožní zasílání finančních příspěvků od uživatelů

Signal zavádí funkci, která umožní zasílání finančních příspěvků od uživatelů
2021-12-06T08:00:55+02:00
• 6. 12. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Komunikační služba Signal se stala v letošním roce velmi populární, a to díky obavám z narušení soukromí, které provázely službu WhatsApp a zapříčinily přechod části uživatelů právě k Signalu. Obavy se nakonec ukázaly jako plané, nicméně Signal si tak jako tak velmi polepšil.

Signal umožní uživatelům posílat finanční příspěvky

Signal, respektive jeho provoz, není financován žádnou společností a neprofituje ani z reklamy tak, jako konkurence. Jedná se o neziskovou společnost, a tak se musí spoléhat pouze na podporu své uživatelské  základny. Aby mohl Signal získat finanční podporu, zavádí funkci, která umožní přijímat finanční dary od uživatelů.

signal sustainer 920x613x

Zdroj: Signal

V rámci tohoto programu budou moci uživatelé přispívat pravidelně – měsíčně, anebo darovat jednorázové příspěvky. Platby budou probíhat přímo v aplikaci prostřednictvím Apple Pay, anebo Google Pay. Platby by neměly být nijak spojeny s účtem daného uživatele a budou zcela anonymní.

Účet uživatele, který provede platbu, bude označen identifikátorem, díky kterému server může pouze ověřit, že uživatel je součástí skupiny, která poslala příspěvek. Uživatelé si budou moci vybrat ze tří platební variant: 5, 10 a 20 dolarů. Pokud se uživatel přihlásí k pravidelnému měsíčnímu předplatnému, to se strhne pouze tehdy, pokud uživatel svůj účet v průběhu měsíce použije. Pokud účet přestane používat, nebo aplikaci odinstaluje, automaticky se zruší i předplatné, aby nedocházelo ke strhávání částek za nepoužívanou službu.

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat