iQOO připravuje nový přírůstek Neo 6

iQOO připravuje nový přírůstek Neo 6
2021-12-06T06:30:03+02:00
• 6. 12. 2021

Zdroj: Smartphonecamp.com

Známá databáze Google Play Console se podělila o první čerstvé informace kolem modelu s názvem Neo 6 pod značkou iQOO. Herní série zařízení od čínské společnosti Vivo by se mohla oficiálně rozšířit už v následujících týdnech. Zveřejněný záznam zahrnuje fotografii telefonu a samozřejmě hrstku specifikací, která příjemně překvapí náročnější uživatele.

Našlapaný přírůstek

Připravovaný nástupce Neo 5 sice projde jen lehkou aktualizací, ale odhalená výbava předpovídá nejen zlepšení celkového výkonu. Kódové označení nese V2154A a jeho výpis zahrnuje zobrazovací panel s FullHD+ rozlišením. Údajně půjde o displej o typu AMOLED. Neupřesněné selfie kamerce bude patřit místo v proděravěném otvoru nahoře uprostřed.

iQOO Neo 6 3 600x420x

Zdroj: GSMArena.com

O zvýšený výkon se postará osmijádrový procesor Snapdragon 888 od Qualcommu s grafickým čipem Adreno 660 a 5G modemem Snapdragon X60. Změna se nedotkne operační paměti RAM, kam opět zavírá velikost 12 GB. Uživatelské prostředí obstará operační systém Android 11 ukrytý pod rozhraním iQOO UI.

Dřívější spekulace telefonu ještě připisují technologii rychlého 66W nabíjení nebo hlavní 48megapixelový objektiv IMX598 z dílny Sony. Také se hovoří o čtečce otisků prstů přímo pod displejem a stereo reproduktorech. Nakonec nejbližší dny zřejmě přinesou další upřesňující informace.

iQOO Neo 6 2 735x910x iQOO Neo 6 1 1280x427x

Zdroj: GSMArena.com

Zdroje: fonearena.com, gizmochina.com, gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat