reklama

Reddit zavádí nové funkce v podobě zobrazení reakcí a komentářů v reálném čase a další

Reddit zavádí nové funkce v podobě zobrazení reakcí a komentářů v reálném čase a další
2021-12-08T06:30:29+01:00
• 8. 12. 2021

Zdroj: Tom's Guide

1

Reddit je komunitní síť, nebo chcete-li diskuzní fórum, na kterém mohou uživatelé diskutovat mezi sebou na témata, která je zajímají. Reddit je k dispozici jak pro počítače, tak pro mobilní telefony. Nyní přichází nové funkce, které tuto síť učiní ještě atraktivnější.

Reddit přidává nové funkce

Nejvýznamnější aktualizací je přidávání hlasů a komentářů u příspěvků v reálném čase. Ty se budou neustále aktualizovat, jak se bude měnit jejich počet, čímž uživatelé dostanou lepší přehled o popularitě příspěvku, když jej budou číst. Další významnou změnou je to, že se nově u příspěvku bude zobrazovat, kolik uživatelů aktuálně příspěvek čte. Pakliže si příspěvek bude číst pět a více uživatelů, zobrazí se jejich aktuální počet.

reddit 300x534x

Zdroj: The Verge

Kromě výše uvedeného se nově u příspěvků bude také zobrazovat v reálném čase to, když dva nebo více uživatelů, budou psát komentář. Pokud se u příspěvku zobrazí nový komentář, uživatelé jej ihned uvidí a budou o něm informování v podobě ikony. Když na tuto ikonu klepneme,  komentáře se ihned aktualizují o nově přidané. Nové funkce jsou k dispozici již několik dní a jsou dostupné pouze v nové redesignované verzi Reddit. Pokud používáte starší verzi, tyto nové funkce nebudou k dispozici.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Jiří Král

8. 12. 2021, 9:04

A samozřejmě nezveřejní žádné API, které by mohli používat alternativní klienti.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim