reklama

WhatsApp konečně umožňuje tvorbu vlastních nálepek, prozatím ale pouze v beta verzi webového klienta

WhatsApp konečně umožňuje tvorbu vlastních nálepek, prozatím ale pouze v beta verzi webového klienta
2021-11-26T11:30:56+01:00
• 26. 11. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Komunikační služba WhatsApp v rámci své mobilní aplikace již delší čas podporuje používání nálepek ve zprávách. Pokud jste si ale chtěli vytvořit své vlastní nálepky, museli jste si poradit za pomoci aplikací třetích stran. Nyní se ale situace mění a své nálepky si budeme mít možnost konečně vytvořit sami. Má to ale zatím malý háček.

WhatsApp v betaverzi webového klienta podporuje tvorbu nálepek

Beta verze webového klienta nyní přináší možnost tvorby vlastních nálepek z obrázků uložených v našem počítači. Nově ve webovém klientovi, vedle pole pro zadávání textu, bude nová zkratka pro vytvoření vlastních nálepek. Poté se otevře dialogové okno, skrze které si můžeme vybrat podporovaný multimediální obsah, ze kterého budeme chtít nálepku vytvořit. Aplikace obrázek následně zobrazí ve vlastním editoru, kde můžeme obrázek upravit, oříznout, přidat text nebo emotikony, případně přidat další nálepky.

WhatsApp web beta sticker creation 1 750x578x

Zdroj: Android Police

Vytvořené nálepky budou zobrazeny ale pouze na synchronizovaných webových klientech. Nálepky, které si vytvoříme, prozatím nebudou k dispozici v mobilní aplikaci. Nálepky budou k dispozici i v aplikaci na zařízeních Mac, ačkoli ta prozatím vytváření nálepek nepodporuje. Pakliže si budete chtít beta verzi webového klienta vyzkoušet, bude nutné tuto možnost aktivovat v aplikaci na vašem mobilním zařízení, kde v Nastavení v sekci Propojená zařízení bude nutné aktivovat funkci Beta verze pro více zařízení. Poté bude nutné ještě odpojit telefon od webového klienta a znovu synchronizovat.

Zdroj: androidpolice.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat