reklama

Na Windows 11 můžete přejít už za 304 Kč! sponzorovaný článek

Na Windows 11 můžete přejít už za 304 Kč! [sponzorovaný článek]
2021-11-23T16:55:51+01:00
• 23. 11. 2021

Školní rok sice již běží na plné obrátky, nikdy však není pozdě na koupi nového softwaru pro svůj počítač. Icmmo.com si nyní připravilo obrovskou slevovou akci, u které můžete ušetřit 61 % z původní ceny. Tento populární e-shop se na podzimní akci opravdu dlouho připravoval, přičemž k dispozici jsou slevy na řadu produktů.

Windows 11 již za 12.72 eur!

Softwarová výbava vašeho počítače je stejně tak důležitá jako samotné komponenty. Proto není radno podceňovat výběr například operačního systému. Od nynějška se na icmmo.com vyplatí začít procházet veškerý svůj oblíbený software, aby vám už neunikla žádná položka ve vašem seznamu přání.

Windows 11

icmmo.com je jednou z největších a nejspolehlivějších online platforem prodávajících softwarové licence za bezkonkurenční ceny a nabízí rychlé doručování e-mailů! Tento týden icmmo právě zahájil velký podzimní výprodej 2021, kde máte až 60% slevu z plné ceny a další produkty!

43% sleva s kuponem DTB43

61% sleva s kuponem DTB61

Antivirus Software: 43% sleva s kuponem DTB43

Objevte více zde >>

Nakupování na mmohk je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s vašimi produktovými klíči – aniž byste museli čekat několik dní! V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis mmors.pay@gmail.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše odešlete e-mail na adresu mmors.pay@gmail.com a náš tým zákaznické podpory se o vaši žádost postará co nejdříve.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim