reklama

Instagram přidá do příběhů jednu „důležitou“ novinku

Instagram přidá do příběhů jednu „důležitou“ novinku
2021-11-14T16:48:13+01:00
• 15. 11. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Instagram opět pracuje na dalších novinkách, které se zřejmě co nevidět objeví u všech uživatelů. I tentokrát se dotknou hlavně dočasných příběhů a živého streamování.

Instagram pracuje na úpravě streamu příspěvků

Nativní reakce

V aplikaci Instagram a nově i ve webové verzi můžete své dočasné příběhy obohatit o nejrůznější interaktivní prvky, nově také o odkazy. Pokud jste chtěli znát nějakou reakci od vašich fanoušků, tak jste museli přidat do příběhu vhodný interaktivní widget, ale zřejmě nebudete muset díky novince.

Samotné příběhy se mají dočkat možnosti reakce od všech uživatelů. Divák by měl mít k dispozici tlačítko srdíčka. Následně v přehledu ke konkrétní fotce nebo videu uvidíte mezi sledujícími také informaci, jestli dané srdíčko stiskl. Zatím je vidět, že se na novince pracuje, ale předpokládáme, že bude doplněno nějaké počítadlo, případně rozdělení.

instagram like button stories 9to5mac 1536x768x

Zdroj: 9to5mac

Kromě této novinky se máme dočkat také možnosti přidání moderátora do živého přenosu. V tuto chvíli si totiž autor musí hlídat reakce diváků sám, ale nově tím bude moci pověřit jinou osobu. Díky tomu si zřejmě uvolní ruce a bude se moci soustředit na samotný přenos.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim