reklama

Usnadni si cestu do práce s koloběžkou Xiaomi Mijia 1S sponzorovaný článek

Usnadni si cestu do práce s koloběžkou Xiaomi Mijia 1S [sponzorovaný článek]
2021-10-19T19:39:51+02:00
• 19. 10. 2021
1

Pokud vás již přestalo bavit nekonečné odrážení nohou, můžete si odpočinout a nechat se bez námahy vozit. Xiaomi Mijia 1S Scooter je lehká a snadno skladatelná koloběžka, kterou nyní v akci můžete mít v obchodě TomTop.com.

Xiaomi Mijia 1S: ulehčí chůzi, navíc je i skladný

Na skútru Mijia 1S od Xiaomi si můžete uhánět rychlostí až 25 km/h za pomoci motoru s výkonem 500 W, a to až do vzdálenosti 30 km. Tedy na jedno nabití můžete jezdit hodinu po městě či vesnici, jak se vám zachce. Mijia má navíc skvělou možnost jednoduchého poskládání, takže je v nedostupných zákoutích snadno přenositelná.

Xiaomi Mijia 1S Xiaomi Mijia 1S

Xiaomi Mijia 1S kupujte zde na TomTop.com nyní v akci

Váha 12,5 kilogramů je obdobná vašemu kolu. Navíc se nemusíte bát ani o svoji bezpečnost, protože Xiaomi skútr má duální brzdící systém, který z plné rychlosti zastaví plně do čtyř metrů. Díky speciální funkci obnově energie pomocí kinetické energie tak můžete prodloužit výdrž baterie a dobíjet ji právě při brzdění.

Mijia navíc disponuje malým displejem, kde vidíte, kolik baterie vám ještě zbývá. Potěší také spolupráce s chytrou aplikací ve vašem telefonu, kde vidíte status baterie, průměrnou rychlost a další údaje.

Šikovný skútr nyní stojí v akci jen 8 153 Kč, normálně stojí přitom přes 13 tisíc Kč. Vy ho za cenu 8 153 Kč můžete mít přímo na tomto odkazu, tak neváhejte. Zákazník se také vyhne celním poplatkům, jelikož produkt je doručován do Česka z německého skladu TomTop.com.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Martin Jeřábek

19. 10. 2021, 19:49

Není náhodou Xiaomi Mijia 1S u nás jako Xiaomi Mi Electric Scooter 1S? Protože Mijia 1s mi to nachází vysavač ne koloběžka.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat