T-Mobile představuje nové odměny za dobíjení

T-Mobile představuje nové odměny za dobíjení
2021-10-01T11:40:48+02:00
• 1. 10. 2021

Zdroj: T-Mobile

1

V poslední době jsme mohli vidět, jak mobilní i virtuální operátoři představují nové tarify, nebo prodlužují speciální akce. Zpravidla se novinky týkaly tarifních zákazníků, případně jsme se dočkali nové předplacenky. Dnes T-Mobile představuje nové odměny za dobíjení právě předplacených karet.

Odměny pro předplacené karty

Nové odměny začínají platit od dnešního dne, tedy 1. října 2021. Je zde ale podmínka, odměny se týkají zákazníků s předplacenou službou s hlasovým tarifem, když si navýší kredit minimálně o 250 Kč. Samotná odměna platí na dobu 30 dnů. Součástí jsou data zdarma nebo data zdarma a neomezené volání na čísla v rámci sítě T-Mobile:

  • od 250 do 299 Kč získá 500 MB FUP
  • od 300 Kč získá 1 GB FUP a neomezené volání v rámci sítě T-Mobile

Není zde podmínka v tom, přes co provádí zákazník samotné dobíjení. Po dobití je ale nutné, aby si zákazník svou odměnu vyzvedl v aplikaci T-Mobile, která je dostupná pro Android i iOS. Ta na něho bude čekat jen 7 dnů. Pokud neprovede aktivaci, odměna zmizí. Odměny se nesčítají, takže zákazník může mít jen jednu odměnu aktivní v danou chvíli.

„Velmi si vážíme důvěry našich zákazníků a máme radost, když jsou u nás spokojeni. Proto jim přinášíme odměnu za to, že využívají naši předplacenou službu,“ říká Andrea Kilingerová, manažerka předplacených služeb společnosti T-Mobile Czech Republic, a doplňuje: „Zvolili jsme pro ně jednoduché řešení, kdy každé dobití příslušné částky automaticky aktivuje nárok na odměnu v T-Mobile aplikaci, a tu si stačí jen vyzvednout. Plníme tak přání jak našich uživatelů mobilních dat, tak zákazníků, kteří převážně volají.“

main banner twist image new 443x476x

Zdroj: T-Mobile

K tomu navíc T-Mobile mění předplacené karty. Verze s 2 a 5 GB jsou nahrazeny variantami s 3 a 10 GB dat. Vyšší verze přijde na 499 Kč, 3GB pak na 200 Kč.

Předplacená 10 GB karta za 499 Kč je určena pro náročnější zákazníky, kteří potřebují dostatečné datové připojení. Nabídne bonusový počáteční kredit 100 Kč s platností 12 měsíců a službu 10 GB dat na prvních 30 dní, kterou je následně možné obnovit se slevou 10 % oproti ceníkové ceně 10 GB balíčku. Druhá novinka v podobě 3 GB karty za 200 Kč obsahuje přednastavenou službu 3 GB dat na prvních 30 dní, kterou lze obnovit se slevou 20 %. Ani u této karty nechybí počáteční bonusový kredit ve výši 100 Kč na prvních 12 měsíců.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jirka1or ok9jor

1. 10. 2021, 14:18

Nabídka jako 4 nabídky – Hlavně se z toho neposrat .

Drahé a ještě jen do své sítě !
Jdou za roh a nafackují si !

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat