reklama

ScanWatch Horizon jsou nové luxusní hybridní chytré hodinky pro potápěče od Withings

ScanWatch Horizon jsou nové luxusní hybridní chytré hodinky pro potápěče od Withings
2021-10-01T09:30:05+02:00
• 1. 10. 2021

Zdroj: Withings

Společnost Withings představuje novinku v podobě chytrých hybridních hodinek ScanWatch Horizon, které jsou zaměřeny na sportovně založené uživatele, především je pak ocení plavci a potápěči.

Hodinky ScanWatch Horizon od Withings přináší luxusní vzhled a chytré funkce

ScanWatch Horizon nabídnou nejen vyznavačům vodních sportů robustní funkce pro sledování tělesného stavu a zdraví. Zaujmou ale také svým luxusním vzhledem, který podtrhne stylový design v podobě otočné lunety z nerezové oceli opatřené laserovým rytím. Hodinky nabídnou všechny potřebné funkce, které by měly sportovní hodinky mít. Nabídnou monitor srdečního tepu, krevního tlaku a měření EKG. Nechybí ani sledování spánku a fyzické aktivity. Společnost Withings uvádí, že hodinky dokáží také detekovat případné dýchací poruchy a rovněž dokáží detekovat případnou spánkovou apnoe.

withings scanwatch 1 874x866x

Zdroj: Withings

Sklíčko hodinek je vyrobenou ze safíru, což zajistí dobrou ochranu ciferníku a antireflexní vrstva zajistí jeho dobrou čitelnost. Pásek je rovněž vyroben z nerezové oceli a je možné jej bez problémů vyměnit za pásek z jiných materiálů. Jeden pásek z pogumovaného materiálu je součástí balení hodinek. ScanWatch Horizon by měly nabídnout výdrž na jedno nabití až 30 dní. Potápěči pak jistě ocení odolnost hodinek až do 10 atmosfér.

withings scanwatch 2 876x807x

Zdroj: Withings

Hodinky samozřejmě dokáží zaznamenávat širokou škálu aktivit, dle výrobce hodinky umí sledovat až 30 různých sportovních aktivit, jako je například chůze, běh, plavání, nebo jízda na kole. Hodinky bohužel nejsou vybaveny GPS modulem, což je škoda, a proto pro zaznamenání polohy, budou používat GPS v telefonu a následně nasbíraná data odešlou do telefonu skrze aplikaci Withings Health Mate.

Hodinky jsou aktuálně dostupné ve Velké Británii a v dalších evropských zemích za cenu 500 liber, resp. 500 eur. V přepočtu je tak lze získat za cenu zhruba 12 800 Kč.

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat