reklama

Lamax p┼Öedstavuje sv├ę nekompromisn├ş bezdr├ítov├ę ┼ípunty Dots2 Touch a levn─Ťj┼í├ş Trims1

Lamax p┼Öedstavuje sv├ę nekompromisn├ş bezdr├ítov├ę ┼ípunty Dots2 Touch a levn─Ťj┼í├ş Trims1
2021-10-27T16:30:40+01:00
ÔÇó 27. 10. 2021

Zdroj: Lamax

Spole─Źnost Lamax, kter├í je p┼Öedn├şm dodavatelem spot┼Öebn├ş elektroniky, p┼Öedstavuje dvojici bezdr├ítov├Żch sluch├ítek Dots2 Touch a Trims1. Sluch├ítka by m─Ťla p┼Öin├ęst nekompromisn├ş zvukov├ę parametry a d├şky tomu tak poskytnou ten nejlep┼í├ş zvukov├Ż z├í┼żitek pro ka┼żd├ęho audiofila.

Lamax Dost2 Touch a Trims1: bezdr├ítov├Ż poslech bez kompromis┼»

Sluch├ítka p┼Öin├í┼í├ş maxim├íln├ş pohodl├ş p┼Öi no┼íen├ş bez omezen├ş a nutnosti fyzick├ęho propojen├ş se zdrojem zvuku, ┼íestihodinovou v├Żdr┼ż na jedno nabit├ş a dal┼í├şch 24 hodin poslechu d├şky energii dod├ívan├ę z praktick├ęho pouzdra.

Lamax Dots2 Touch

Tato sluch├ítka p┼Öich├íz├ş s klasick├Żm peckov├Żm vzhledem. Jejich konstrukce je p┼Öedur─Źena pro skv─Ťl├Ż basov├Ż poslech, a to nejen d├şky jejich konstrukci a membr├ínov├Żm n├ístavc┼»m, ale tak├ę d├şky vylep┼íen├ę technologii BeatBass┬«. S dotykov├Żm ovl├íd├ín├şm p┼Öes technologii Bluetooth 5.0 budete m├şt p┼Öehr├ív├ín├ş hudby v┼żdy pod kontrolou, i kdy┼ż zrovna nebudete m├şt smartphone po ruce. Bezdr├ítov├Ż dosah ─Źin├ş a┼ż 10 metr┼». D├şky praktick├ęmu pouzdru, kter├ę zajist├ş energii a┼ż na 24 hodin, je sluch├ítka mo┼żn├ę kdykoliv pohodln─Ť nab├şt, a to i bezdr├ítov─Ť. Samotn├í sluch├ítka vydr┼ż├ş na jedno nabit├ş a┼ż 6 hodin poslechu. Pokud dojde energie v nab├şjec├şm pouzd┼Öe, p┼Öes USB-C rozhran├ş je op─Ťt pln─Ť nabito┬á za dv─Ť hodiny.

lamax dots2 touch 2 1349x897x

Zdroj: Lamax

Sluch├ítka jsou vybavena podporou AAC a SBS kodek┼» a v kombinaci s technologi├ş BeatBass┬« tak zaru─Źuj├ş perfektn├ş kvalitu poslechu a ten nejlep┼í├ş zvuk. Krom─Ť dotykov├ęho ovl├íd├ín├ş sluch├ítka podporuj├ş i ovl├íd├ín├ş hlasem skrze hlasov├ę asistenty Siri a Google Asistenta. Sluch├ítka jsou dostupn├í na ofici├íln├şm e-shopu v├Żrobce za cenu 1 890 K─Ź.

lamax dots2 touch 3 1273x897x

Zdroj: Lamax

Lamax Trims1

Sluch├ítka Trims1 p┼Öin├í┼í├ş podobn├ę zvukov├ę parametry jako Dots2 Touch. Nechyb├ş jim ani technologie BeatBass┬«, d├şky kter├ę budou basy opravdov├Żm z├í┼żitkem. Oproti Dots2 Tocuh v┼íak p┼Öich├íz├ş s odli┼ín├Żm designem, kter├Ż se v├şce podob├í tomu, jak├Ż m┼»┼żeme vid─Ťt nap┼Ö├şklad u konkuren─Źn├şch Apple AirPods.

Lamax Trims1 2 1149x898x

Zdroj: Lamax

V balen├ş jsou p┼Öibaleny hned t┼Öi velikosti gumov├Żch n├ístavc┼», tak┼że sluch├ítka padnou do ucha prakticky ka┼żd├ęmu. D├şky bezdr├ítov├ę technologii Bluetooth 5.0 maj├ş sluch├ítka dosah a┼ż 10 metr┼», samoz┼Öejmost├ş je dotykov├ę ovl├íd├ín├ş a intuitivn├ş ovl├íd├ín├ş hlasem skrze Siri a Google Asistenta.

Lamax Trims1 1317x899x

Zdroj: Lamax

Sluch├ítka stejn─Ť jako Dots2 Touch vydr┼ż├ş na jednou nabit├ş a┼ż 6 hodin a dal┼í├şch 24 hodin dod├í praktick├ę pouzdro, kter├ę lze nab├şjet p┼Öes USB-C rozhran├ş. I Trims1 dost├ívaj├ş krom─Ť BeatBass┬« tak├ę podporu kodek┼» AAC a SBS. Sluch├ítka jsou k dispozici na e-shopu v├Żrobce v proveden├ş b├şl├í a ─Źern├í za cenu 990 K─Ź.

Lamax Trims1 3 1182x899x

Zdroj: Lamax

LAMAX Dots2 Touch a Lamax Trims1 ÔÇô z├íkladn├ş parametry:

  • Ovl├íd├ín├ş: dotykov├ę
  • Bezdr├ítov├í technologie: Bluetooth 5.0
  • Dosah: A┼ż 10 metr┼»
  • Doba p┼Öehr├ív├ín├ş: A┼ż 6 hodin
  • Doba nab├şjen├ş: 2 hodiny (resp. 1,5 hod. u Trims1)
  • Frekven─Źn├ş rozsah: 20 Hz – 20 kHz
  • Kapacita baterie: 50 mAh ve sluch├ítku + 550 mAh v pouzdru (resp. 60 + 400 mAh u Trims1)
  • Handsfree: Ano

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Jakub Sobotka

P┼»sob├ş v IT a sv─Ťt IT a mobiln├şch technologi├ş byly v┼żdy jeho v├í┼ín├ş. Ve voln├ęm ─Źase r├íd sportuje, ─Źte, nebo se toul├í p┼Ö├şrodou. A─Ź u┼żivatel Apple platformy, velmi dob┼Öe si rozum├ş i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim