reklama

Nokia s RichGo přináší obyčejná ANC sluchátka E3511

Nokia s RichGo přináší obyčejná ANC sluchátka E3511
2021-09-28T15:00:58+01:00
• 28. 9. 2021

Zdroj: Nokia.com

Čínská společnost RichGo patří mezi majitele potřebné licence, která jim dovoluje užívat značku Nokia na zařízeních, jako jsou sluchátka nebo další příslušenství. Jejich nejnovější spolupráce s HMD Global v oficiální podobě přináší bezdrátová sluchátka nesoucí označení E3511. Produkt zanedlouho vypustí do konečného prodeje, ale určitě nelze očekávat vysokou prodejní cenu.

Novinka pro masy

Každé sluchátko v sobě ukrývá 10mm měnič a 45mAh baterii, u které zaručují výdrž 6 hodin bez ANC/4,5 hodiny s ANC. Kvalitnější zvukový výstup obstarává technologie aktivního potlačení okolního hluku (ANC). Konektivitu si vzala na starost funkce Bluetooth 5.2 nebo certifikace IP44 ochrání zařízení maximálně před deštěm.

Nokia E3511 2 800x640x

Zdroj: Nokia.com

Dodávané pouzdro z odolného hliníku má vstup pro USB-C kabel a ukrývá v sobě 350mAh článek baterie. Celková výdrž činí 25 hodin bez aktivovaného ANC/17 hodin s ANC, přičemž samotné dobíjení trvá necelé 2 hodiny. Budoucí majitele může ještě zajímat podpora hlasových asistentů Google Assistant či Siri od Applu. Toho vyvoláte přes dotykové plošky sloužící také pro ovládání hudebního přehrávače a hlasitosti. Prodejní cena není zatím známa, ale když budeme vycházet z posledního model E3500, tak cenovka by mohla atakovat hranici 2 000 Kč.

Nokia E3511 3 800x533x

Zdroj: Nokia.com

Zdroje: nokia.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat