reklama

T-Mobile představuje službu Pořad online a nové tarify

T-Mobile představuje službu Pořad online a nové tarify
2021-08-26T11:30:02+02:00
• 26. 8. 2021

Zdroj: T-Mobile

2

T-Mobile si nachystal na 1. září novou nabídku tarifů, přičemž zavádí novou službu Pořád online. Dle vyjádření společnosti se jedná na reakci zvyšování spotřeby dat uživatelů. Zároveň se snaží myslet i na ty uživatele, kteří se hlídají, aby nespotřebovali mnoho dat přes obnovením limitu.

„Lidé si často zbytečně šetří data z obavy, že když je vyčerpají, nebudou moci napsat svým blízkým nebo si například najít trasu v mapách, když jsou na cestách. Služba Pořád online tento problém řeší a umožní všechny základní potřebné operace provádět i v případě, že zákazník svůj základní objem dat již vyčerpá,“ doplňuje Michal Podlucký, ředitel segmentu pro rezidentní zákazníky.

Pořád online

Nová služba Pořád online je zcela zdarma a zákazník si ji musí každá měsíc aktivovat v aplikací Můj T-Mobile, pokud ji chce využívat. Je určena na ty situace, kdy klient vyčerpá veškerá svá data a nechce si dokupovat dodatečně nějaký objem. Ve své podstatě se jedná o datově neomezené připojení, které je limitované jen rychlostí. Má dostačovat na drobnou komunikaci přes nejrůznější služby. Rychlost byla stanovena na 256 kbps.

Nová nabídka tarifů byla upravena a pro některé stávající klienty může být výhodnější. Například doplacením 50 Kč měsíčně se lze dostat k neomezenému připojení k internetu.

„Víme, že naši zákazníci chtějí data využívat naplno, což nám potvrdil i velký zájem o balíček Sportovní léto. S novou nabídkou nyní mohou snadno přejít na neomezená data i ze svého aktuálního tarifu. Například u oblíbeného 15 GB tarifu, který stojí 825 Kč měsíčně, si stačí připlatit 50 Kč a zákazník získá neomezený tarif s rychlostí 10 Mb/s a jako bonus prvních 15 GB dat v plné rychlosti,“ uvádí Michal Podlucký.

Zde se již myslí i na 5G, kde pro plné využití potřebujete tarif Neomezeně 5G XL, ale k tomu dostane ještě TV Mini s 26 televizními programy. Služba Pořád online je pak pro tarify 3 GB Plus a 8 GB Plus. Nové tarify budou k dispozici od 1. 9. 2021.

0001 8000x4500x 1

Zdroj: T-Mobile

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Koumar

26. 8. 2021, 18:30

K pláči!

Er Michal

VIP 26. 8. 2021, 13:46

zklamání

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim