reklama

Apple Music pro Android dostává Spatial Audio a bezztrátový stream

Apple Music pro Android dostává Spatial Audio a bezztrátový stream
2021-07-26T18:00:56+02:00
• 26. 7. 2021

Zdroj: TheVerge

Společnost Apple nedávno aktualizovala svou aplikaci Apple Music pro Android. Ovšem vynechala několik nových funkcí, na které řada uživatelů čekala. Například nebyla k dispozici podpora bezztrátového streamovaného zvuku, a dokonce ani Spatial Audio. Zahraniční server Engadget přišel s novou informací, že technologický gigant začal pomalu zavádět nové vysoce kvalitní možnosti streamování hudby, ačkoliv nejsou v poznámkách k vydání aplikace zmíněny. 

Apple Music

Společnost poprvé oznámila, že tyto možnosti streamování zpřístupní předplatitelům bez dalších poplatků již v květnu letošního roku. V podstatě díky těmto novinkám budete mít kvalitní zvuk jako u Tidal HiFi nebo Amazon Music HD. Apple uživatelé se těchto novinek dočkali už v červnu, ale jsou omezeny na určitá alba. Apple přislíbil, že umožní snadné vyhledání obsahu Dolby Atmos pomocí seznamů skladeb a speciálních odznaků, a uvedl, že bezeztrátové streamování nakonec přijde do celého katalogu se 75 mil. skladeb.

Apple Music

Zdroj: Engadget

Abyste si mohli tyto nové pohlcující zážitky z poslechu užít, budete muset použít kompatibilní reproduktory nebo sluchátka. AirPods a Beats s čipem H1 nebo W1, stejně jako reproduktory nejnovějších iPhonů, iPadů a Maců, budou s prostorovým zvukem Dolby pracovat. Bezztrátový zvuk mezitím vyžaduje kabelové připojení a nebude fungovat s bezdrátovými zvukovými zařízeními.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat