reklama

Xiaomi Mi Smart Band 6 dostává lokalizaci do českého jazyka

Xiaomi Mi Smart Band 6 dostává lokalizaci do českého jazyka
2021-06-28T17:59:08+01:00
• 28. 6. 2021

Zdroj: Xiaomi

Fitness náramky od Xiaomi jsou velice populární a to hned z několika důvodů. Jedná se o produkty od renomovaného výrobce, nabízejí mnoho funkcí, které jsou dostupné u prémiových zařízení konkurence a to vše je podtrženo skvělou cenou.

Xiaomi Mi Smart Band 6 nyní kompletně v českém jazyce

Poslední verze oblíbeného fitness náramku od Xiaomi – Mi Smart Band 6 toho přináší opravdu mnoho. V redakci jsme se na tento náramek také zaměřili a již brzy se můžete těšit na podrobnou recenzi na našich stránkách. Náramek se pochlubí výdrží až 14 dní, velkým barevným OLED displejem a mnoha funkcemi, které konkurence nabízí v mnohem dražších produktech.

Mi Smart Band6kv 1 1 1500x1500x

Zdroj: Xiaomi

Náramek vedle sledování a zaznamenávání velkého množství sportovních aktivit nabízí také sledování různých tělesných hodnot a parametrů, které vypovídají o našem zdraví a tělesné kondici. Ve výbavě tak nalezneme například sledování srdečního tepu, stresu, kvality spánku, okysličení krve, nebo výkonnostní ukazatel PAI – ekvivalent k VO2max.

MS竖版 1508x2686x

Zdroj: Xiaomi

Náramek perfektně sedne na ruku a vypadá dobře. Stane se tak každodenním pomocníkem i stylovým doplňkem, což ještě podpoří nabídka mnoha barevných variant silikonových řemínků. Nedílnou součástí náramku je mobilní aplikace dostupná pro Android a iOS. V té nalezneme všechny důležité údaje, které jsou synchronizovány s náramkem.

Aby byl uživatelský zážitek ještě lepší, Mi Smart Band 6 nyní dostává aktualizaci, která přináší lokalizaci do českého jazyka. Tuto novinku ocení především ti z vás, kteří preferuji rozhraní v češtině. Pokud vás náramek zaujal a nadchnul, můžete si jej zakoupit na českém trhu za velmi příznivou cenu 1 190 Kč a to na českých e-shopech Xaomi Česko a u autorizovaného prodejce Xiaomi Czech.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat