Společnost Lamax představila bezdrátová sluchátka Muse 2

Společnost Lamax představila bezdrátová sluchátka Muse 2
2021-05-13T08:18:02+02:00
• 12. 5. 2021

Zdroj: Lamax

1

Společnost Lamax není jistě nutné nijak zvlášť představovat. Na trhu s elektronikou působí již nějaký čas a nabízí širokou škálu produktů od outdoorových kamer až po bezdrátové reproduktory nebo sluchátka.

Lamax Muse 2 – kvalitní poslech za rozumnou cenu

Nyní na trh uvádí novinku z řady bezdrátových sluchátek – Lamax Muse 2. Oproti svému předchůdci se nijak dramaticky neliší svým vzhledem. Evoluce přichází v technologii, která přináší lepší hudební zážitek. Muse 2 nabídnou až 35 hodin poslechu díky baterii s kapacitou 500 mAh. Bezdrátová technologie Bluetooth 5.0 přináší rychlejší přenos a lepší dosah až do vzdálenosti 10 metrů.

L 1920x1920x

Zdroj: Lamax

Díky Muse 2 si bude možné poslechnout jakýkoliv hudební žánr v perfektní kvalitě bez rušivého zkreslení díky technologii BeatBass®, která posouvá zvukový zážitek na vyšší level. Na hlavě budou sluchátka perfektně sedět díky pohodlným over-ear náušníkům. Ty zároveň zajistí dokonale tlumení okolního hluku. Sluchátka jsou zabalena do kompaktního skládacího designu v tyrkysově-černém barevné provedení.

Lamax Muse 2 2 1920x1920x

Zdroj: Lamax

Sluchátka podporují hlasové asistenty Google Assistant, Alexa a Siri. Sluchátka jsou tak určena nejen pro zábavu, ale pohodlně s nimi odbavíte i pracovní konferenci. Párování s mobilním telefonem a dalšími zařízeními bude jednodušší než kdykoliv jindy.  Nové Muse 2 dokáží najít váš telefon ještě dříve, než si je nasadíte. Pokud sluchátkům náhodou dojde energie, ani to není žádný problém. Používat je lze dál díky napájení skrze audio kabelu s 3,5mm jack konektorem. Samotné nabíjení pak probíhá pomocí microUSB kabelu, který je součástí balení.

Lamax Muse 2 1 1920x1440x

Zdroj: Lamax

LAMAX Muse2 parametry:

  • Typ sluchátek: Bezdrátové náhlavní
  • Bezdrátová technologie: Bluetooth 5.0
  • Dosah Bluetooth: ≤10 m
  • Kapacita baterie: 500 mAh
  • Doba přehrávání: až 35 hodin
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
  • Handsfree: Integrovaný reproduktor i mikrofon. Ovládat handsfree lze tlačítky na sluchátkách.
  • Funkce tlačítek sluchátek: Přehrávání skladeb, ovládání handsfree, ovládání hlasitosti, aktivace Siri, Alexy nebo Google Assistant

Sluchátka Lamax Muse 2 jsou již nyní k dostání na českém trhu za cenu 1 790 Kč. Více informací naleznete na stránkách e-shopu značky Lamax.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Tomáš Horák

4. 7. 2021, 21:50

Dobrý den, jsou opravu okolo uší?

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat