reklama

Realme si nepohlídalo model Narzo 30

Realme si nepohlídalo model Narzo 30
2021-04-10T13:30:16+02:00
• 10. 4. 2021

Zdroj: Realme

Populární benchmarková platforma Geekbench se postarala o první větší množství informací kolem modelu Narzo 30, na který už dříve lákal samotný generální ředitel společnosti Realme. Podle něho by telefon měl dorazit dokonce ve dvou provedení a hlavní rozdíl mezi nimi bude v podporovaných 4G/5G sítích. Čínský producent může vše rozseknout během tohoto měsíce.

Slušná střední třída

Realme Narzo 30 ve 4G verzi se údajně skrývá pod kódovým označením RMX2156 a do jeho seznamu specifikací patří osmijádrový čip Helio G95 od MediaTeku nebo operační paměť RAM o velikosti 6 GB, které by slušela alespoň 128GB interní úložiště. Celkovou výdrž má zajišťovat 5 000mAh článek baterie s podporou technologie rychlého 30W nabíjení. Softwarová stránka bude patřit operačnímu systému Android 11.

Tento chystaný telefon do dnešní doby obdržel ve světě relativně dost certifikací potřebných pro zahájení prodeje. Zmínit můžeme Indii (BIS), Indonésii (TKDN), Spojené státy (FCC) a části Eurasie (EEC). Co se týče varianty s podporou sítí 5. generace, tak bohužel zatím neznáme jediný prvek z výbavy. Nicméně v závěru minimálně nelze vyloučit nasazení jednoho z procesorů od MediaTeku pro snížení nákladů.

Realme Narzo 30 691x783x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat