reklama

Microsoft Edge Canary je nyní k dispozici pro Android. Přináší zbrusu nové uživatelské rozhraní

Microsoft Edge Canary je nyní k dispozici pro Android. Přináší zbrusu nové uživatelské rozhraní
2021-04-21T09:30:03+01:00
• 21. 4. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Microsoft zpřístupnil pro platformu Android testovací kanál Canary, který slouží pro vývoj prohlížeče Edge. Ten přichází s čerstvě novým uživatelským rozhraním.

Microsoft sjednocuje vývojové verze Edge napříč platformami

Edge se aktuálně v kanálu Canary nachází ve verzi 91.0.858.0. Společnost Microsoft slibuje, že bude vydávat čerstvé updaty pravidelně každý den. Edge ve své vývojové verzi nabízí prakticky identické funkce a prostředí, jako ostrá mobilní verze. Pouze oproti ostré verzi nenabízí možnost zobrazení seznamu čtení a také má jiné rozložení nabídek.

1618575238 1618572178362 story 760x459x

Zdroj: Neowin

Microsoft minulý měsíc oznámil, že plánuje sjednocení základny kódových verzí pro PC, iOS a Android. Chce tak zjednodušit vývoj nových funkcí, jelikož aktuálně je nutné provést změny pro každou verzi zvlášť. Proto ani tento krok nebyl žádným překvapením. Pakliže chcete vyzkoušet Edge Canary, můžete učinit tak, že si vývojovou verzi stáhnete přímo z obchodu Play.

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim