reklama

Cardlax Earbuds Washer řeší hygienu u sluchátek

Cardlax Earbuds Washer řeší hygienu u sluchátek
2021-04-13T13:45:57+02:00
• 12. 4. 2021

Zdroj: Kickstarter

Na trhu naleznete nepřeberné množství příslušenství pro chytrá zařízení, která můžete označit jen za jedno z dalších. Ovšem společnost Cardlax našla pomyslnou díru v portfoliu výrobců a vymyslela doslova myčku pro bezdrátová sluchátka. Celý projekt dokonce dokázal s velkým předstihem nasbírat dostatek přispěvatelů přes crowdfundingový portál Kickstarter.

Konec složitému čištění

Stačí pouhých pár minut a bezdrátovým sluchátkům vrátíte původní lesk, jako byste je poprvé použili. Velmi kompaktní krabička v sobě ukrývá měkký rotující kartáč v podobě houbičky, která šetrně sluchátka zbaví nečistot ze všech hůře i lépe dostupných míst. Přestože producent klade důraz přímo na sluchátka AirPods od kalifornského Applu, tak celková kompatibilita je zaručena u 99 % sluchátek od jiných výrobců.

Cardlax Earbuds Washer 1 680x677x

Zdroj: Kickstarter

Americký Cardlax se nebojí dodat, že po dokončení čištění budete rovnou ohromení čistotou. Kromě prezentace výrobku přes vlastní YouTube kanál, kde přehledně prezentují celý význam zařízení, tak o mnohém vypovídá výše zmiňovaná kampaň. Ta v tento okamžik přeplnila vytyčenou hranici o více než 1 000 %. Úplným závěrem lze dodat, že stačí investovat jenom 33 dolarů (tj. cca 721 Kč) a v červnu můžete očekávat svůj balíček s touto povedenou vychytávkou.

Zdroje: gizmochina.com, kickstarter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat