Marshall Mode II vstoupí 18. března do prodeje

Marshall Mode II vstoupí 18. března do prodeje
2021-03-10T06:30:21+02:00
• 10. 3. 2021

Zdroj: Marshall Headphones

Společnost Marshall přichází s vlastním řešením bezdrátových sluchátek. Budou zapadat do modelové řady Mode, která doposud zahrnovala pouze ta klasická s drátem. Americký producent šel zlatou střední cestou, takže existuje několik nutných kompromisů, což naopak zohledňuje v konečné ceně. Chybí funkce aktivního potlačení okolního zvuku nebo také strádají z hlediska výdrže baterie.

S vlastním charakterem

Kdo zná profesionální audio výrobky od firmy Marshall, tak asi ani nikoho nepřekvapí designové provedení někde mezi rockem a retrem. Sluchátka nesoucí název Mode II mají hlavně lákat na „fenomenální“ zvukový výstup. Při plném nabití vydrží nepřetržitě hrát až 5 hodin, přičemž dodávané pouzdro přidává další 4 nabití k dobru. Přes USB-C port dobití krabičky trvá 2 hodiny. Navíc podporuje i bezdrátové řešení. Stav baterie indikují přítomné LED diody.

Uživatelé z řad sportovců ocení standardní certifikaci odolnosti IPX4. Mezi klíčové specifikace ještě patří technologie Bluetooth 5.1, dotykové plošky pro ovládání, hlasoví asistenti (Google Assistant, Siri) podle spárovaného zařízení a do prodejního balení přibalují více velikostí ušních koncovek. Až do čtvrtka 18. března přes oficiální stránky běží předprodej za cenu 219 dolarů (tj. cca 4 875 Kč).

Mode 2 3 2700x2760x Mode 2 2 1683x1720x

Zdroj: Marshall Headphones

Zdroje: marshallheadphones.com, phonearena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat