reklama

WhatsApp pracuje na možnosti používání více zařízení s jedním účtem

WhatsApp pracuje na možnosti používání více zařízení s jedním účtem
2021-01-06T16:30:31+01:00
• 6. 1. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Před koncem roku se objevily informace o chystaných novinkách pro komunikační platformu WhatsApp. Vyšla nová beta verze pro Android, která ukrývá další náznaky k chystané funkci, jež je očekávána již několik let.

Jeden účet, více zařízení

Už v roce 2019 se objevily náznaky, že konečně budeme moci používat svůj účet na více zařízeních. To je do jisté míry možné už nyní, ale jen tehdy, když se přihlásíte k webové verzi. Navíc zde musíte mít původní zařízení neustále připojené k internetu. Jakmile je spojení nedostupné nebo nestabilní, webová verze nefunguje, případně jen chvílemi.

V minulém roce se objevily další náznaky, ale zatím to nevypadá, že by byla funkce dostupná v dohledné době. Naštěstí nová beta verze Android aplikace skrývá funkci pro testování. Konkrétně jde o možnost zapojit se do beta programu webové verze, kde navíc nebude nutné, abyste byli neustále připojeni běžným zařízením k internetu. Webová varianta by vám měla stále fungovat.

WA WEB BETA 1 ANDROID 2160x2160x

Zdroj: wabetainfo.com

Bohužel možnost testování ještě není k dispozici a je více méně jasné, že se jedná o další krok k tomu, abychom mohli WhatsApp používat na několika zařízeních najednou. Je evidentní, že WhatsApp s touto novinkou nějak nespěchá. Zřejmě chce mít vše hotové a funkcí v momentu, kdy bude funkce zveřejněna pro všechny.

Zdroje: wabetainfo.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim