reklama

Letv oznámil sluchátka Super Earphone Ears Pro

Letv oznámil sluchátka Super Earphone Ears Pro
2021-01-04T17:56:05+01:00
• 5. 1. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Existence značky Letv sahá již do vzdálené minulosti, kde vystupovala po boku známějšího jména LeEco, které hlavně patřilo chytrým telefonům. Nicméně finanční krize donutila firmu ke kompletní změně struktury a omezení prodeje víceméně na domácí trh v Číně. Ovšem nyní si o pozornost říká čerstvá novinka v podobě bezdrátových sluchátek s názvem Super Earphone Ears Pro.

Funkcemi překypí

Přestože po stránce designového zpracování nenabízí nic převratného, tak čínský výrobce do vnitřní části nasadil opravdové maximum. Za cenu v přepočtu 716 Kč získáte sluchátka s technologií aktivního potlačení okolního zvuku (ANC) a celkovou výdrží až 28 hodin. Z toho 4 hodiny patří samostatným sluchátkům a pouzdro přidává dalších 24 hodin poslechu, které lze dobít i bezdrátově díky funkci Qi.

Letv Super Earphone Ears Pro 1 800x800x Letv Super Earphone Ears Pro 4 800x800x

Zdroj: Gizmochina.com

V opačném případě poslouží kabel typu USB-C. Jednotlivým sluchátkům nechybí dotykové plošky pro ovládání a komunikace probíhá přes Bluetooth 5.0. Rovněž můžeme zmínit podporované zvukové kodeky HSP, HFP, A2DP, AAC, SBC. Momentálně do blíže nespecifikované doby probíhá předprodej za výše změnou cenovku s tím, že na výběr jsou dvě tradiční barevné varianty (bílá, černá). Datum oficiálního startu prodeje zatím neznáme stejně jako mezinárodní dostupnost.

Letv Super Earphone Ears Pro 2 800x800x Letv Super Earphone Ears Pro 5 800x800x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim