reklama

Letv oznámil sluchátka Super Earphone Ears Pro

Letv oznámil sluchátka Super Earphone Ears Pro
2021-01-04T17:56:05+02:00
• 5. 1. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Existence značky Letv sahá již do vzdálené minulosti, kde vystupovala po boku známějšího jména LeEco, které hlavně patřilo chytrým telefonům. Nicméně finanční krize donutila firmu ke kompletní změně struktury a omezení prodeje víceméně na domácí trh v Číně. Ovšem nyní si o pozornost říká čerstvá novinka v podobě bezdrátových sluchátek s názvem Super Earphone Ears Pro.

Funkcemi překypí

Přestože po stránce designového zpracování nenabízí nic převratného, tak čínský výrobce do vnitřní části nasadil opravdové maximum. Za cenu v přepočtu 716 Kč získáte sluchátka s technologií aktivního potlačení okolního zvuku (ANC) a celkovou výdrží až 28 hodin. Z toho 4 hodiny patří samostatným sluchátkům a pouzdro přidává dalších 24 hodin poslechu, které lze dobít i bezdrátově díky funkci Qi.

Letv Super Earphone Ears Pro 1 800x800x Letv Super Earphone Ears Pro 4 800x800x

Zdroj: Gizmochina.com

V opačném případě poslouží kabel typu USB-C. Jednotlivým sluchátkům nechybí dotykové plošky pro ovládání a komunikace probíhá přes Bluetooth 5.0. Rovněž můžeme zmínit podporované zvukové kodeky HSP, HFP, A2DP, AAC, SBC. Momentálně do blíže nespecifikované doby probíhá předprodej za výše změnou cenovku s tím, že na výběr jsou dvě tradiční barevné varianty (bílá, černá). Datum oficiálního startu prodeje zatím neznáme stejně jako mezinárodní dostupnost.

Letv Super Earphone Ears Pro 2 800x800x Letv Super Earphone Ears Pro 5 800x800x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat