reklama

Vivo a OnePlus uzavírají spolupráci se zvučnými partnery

Vivo a OnePlus uzavírají spolupráci se zvučnými partnery
2020-12-19T20:50:53+02:00
• 20. 12. 2020

Zdroj: GSMArena.com

Optiky fotoaparátů nesoucí značku Zeiss patří mezi nejlepší na trhu, čehož u telefonů brzy využije společnost Vivo, která s nimi oficiálně uzavřela novou spolupráci. K podobnému kroku se schyluje u konkurenčního OnePlus. Tento čínský producent si k partnerství naopak vybral firmu Leica a její inženýři již mají dostatek zkušeností z dřívější spolupráce s Huawei.

Cílem špičkový fotomobil

Vivo poprvé využije stěžejní technologie od Zeiss u očekávaného modelu X60, který bude oznámen za pár dnů – přesněji v úterý 29. prosince. Součástí uzavřené dohody má být také společný výzkum a vývoj inovativních řešení u mobilního fotografování pro nadcházející telefony z vyššího segmentu trhu. Dále spustí marketingovou kampaň, kde chtějí inspirovat majitele Vivo zařízení ke kreativnějšímu fotografování.

Zdroj: OnePlus

Situace u OnePlus je mírně odlišná, neboť vše prozatím pluje na vlně několika spekulací. V každém případě firma Leica původem z Německa by se měla postarat o lepší záznamy už u připravovaného modelu OnePlus 9, což v nedávném rozhovoru pro zahraniční server Input Mag nepřímo potvrdil generální ředitel Pete Lau. Údajně u OnePlus 9 a produktové řady Nord dojde ke zlepšení fotoaparátů po hardwarové i softwarové stránce.

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat