reklama

Samsung nově umožní aktualizovat ovladače grafického čipu v Galaxy S20 a Note20

Samsung nově umožní aktualizovat ovladače grafického čipu v Galaxy S20 a Note20
2020-12-13T15:00:20+01:00
• 13. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Aktualizovat ovladače grafické karty na počítačích je vcelku běžná záležitost. Dělat stejnou činnost na mobilech už je ale spíš výjimečné. Samsung nyní vydal novou aplikaci pro Android s názvem Game Driver, která právě toto umožní na nejnovějších telefonech Samsung z letošního roku.

Aktualizace ovladačů grafiky zajistí lepší výkon ve hrách

Nová aplikace je již k dispozici ke stažení v Google Play. Prozatím je kompatibilní pouze pro top modely řady Galaxy S20 a Galaxy Note20. Před instalací si musíte ještě vybrat, zda máte grafický čip Adreno (Snapdragon verze), nebo Mali (Exynos verze). Po instalaci aplikace získáte lepší výkon ve hrách Black Desert, Fortnite a Call of Duty: Mobile. Seznam těchto her se ale dle výrobce bude rozšiřovat.

Galaxy Note20 1 4420x2486x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Aplikace po instalaci z Google Play nemá žádné uživatelské rozhraní, a tak nenajdete její ikonku v menu. Optimalizace grafického čipu podle slov Samsungu byla provedena ve spolupráci s Googlem, ARM a Qualcommem. Seznam podporovaných zařízení se má také do budoucna rozrůstat. Pokud ale máte jeden z telefonů řady S20 nebo Note20, stahujte aplikace níže podle verze procesoru:

Exynos – Mali:

logo-app Samsung GameDriver - Mali (S20/N20) Samsung Electronics Co., Ltd. Zdarma ANDROID

Snapdragon – Adreno:

logo-app Samsung GameDriver - Adreno (S20/N20) Samsung Electronics Co., Ltd. Zdarma ANDROID

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

John Lamb

14. 12. 2020, 8:44

Chtěl jsem si to nainstalovat, a koukám, že to telefon udělal za mě a dávno mám nainstalováno, i když jsem sám nic nestahoval.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim