reklama

Rolovatelný smartphone OPPO X Tom Ford zachycen na CNIPA

Rolovatelný smartphone OPPO X Tom Ford zachycen na CNIPA
2020-12-28T20:33:15+02:00
• 29. 12. 2020

Zdroj: mysmartprice.com

Výrobce smartphonů Oppo je známý tím, že se nebojí inovací a často je implementuje do svých zařízení. Příkladem může být jeho selfie kamera umístěná přímo pod displej. Nyní to vypadá, že Oppo pracuje na novém modelu smartphonu, který bude opatřen rolovatelným displejem s názvem OPPO X Tom Ford. Bližší informace byly zachyceny na CNIPA (China National Intellectual Property Administration).

Oppo představilo systém kamery v displeji

Zaměření nejen na luxusní vzhled

Podle úniků na CNIPA, je zřejmý design, u kterého hraje prim rolovatelný displej spolu s rolovatelnou konstrukcí těla. O design se měl postarat Tom Ford, který je známý jako americký filmmaker. Ačkoliv se i podle názvu se může zdát, že OPPO X Tom Ford je pouze designově upravený OPPO X 2021, není tomu úplně tak. Původní OPPO X se roluje horizontálně, novinka bude naopak rolovatelná vertikálně.

OPPO X TOM Ford CNIPA Patent 2880x2279x

zdroj: mysmartprice.com

Novinka bude mít také stylově vypadající hnědá záda s vyrytým nápisem Design for concept Shakira. Displej bude rolovatelný směrem dovnitř a díky speciálním držákům bude možné jej tak zmenšit až na polovinu maximální velikosti.

Na obrázcích můžeme také vidět modul s trojící fotoaparátů umístěných vodorovně vedle sebe, naopak selfie kamera je skryta. Je tedy možné, že OPPO zde nasadí selfie kameru ukrytou přímo pod displej.

Oppo ukázalo vizi ohebného smartphonu

Zdroj: mysmartprice.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim