reklama

Apple Music přichází na chytré reproduktory s podporou Google Asistenta

Apple Music přichází na chytré reproduktory s podporou Google Asistenta
2020-12-11T18:00:16+01:00
• 11. 12. 2020

Zdroj: TheVerge

Google oznámil, že se oficiálně spřátelil se službou od Applu, Apple Music, a nově si tuto streamovací službu můžete nastavit jako výchozí přehrávač hudby u vašeho chytrého reproduktoru Google Nest.

Symbióza Applu a Googlu

Pokud vlastníte jakýkoliv chytrý reproduktor od Googlu s Google Asistentem a zároveň preferujete Apple Music narozdíl třeba od Spotify, můžete jásat. Novinka oznámená samotným Googlem nyní slibuje podporu Apple Music jako výchozí přehrávač hudby. Tuto volbu najdete v nastavení svého Asistenta.

google nest audio sand 1 2000x1000x

Google Nest Audio; zdroj: 9to5google.com

Nyní tedy nově, pokud řeknete svému reproduktoru, aby vám přehrál konkrétní skladbu, umělce, album či playlist a máte zvoleno Apple Music jako výchozí, daná hudba se bude přehrávat skrze tuto službu.

Tato novinka je však prozatím dostupná pouze v USA, Spojeném království, Francii, Německu a Japonsku, tedy pár vybraných zemí s oficiálním zastoupení Googlu. Doufejme ale, že se tato podpora dostane i k nám, jak ale známe Google, můžeme ji čekat až později, pokud tedy oficiálně dorazí.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim