reklama

4 vychyt├ívky do kanclu aneb d├írky, kter├ę st├íle st├şh├íte koupit sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

4 vychyt├ívky do kanclu aneb d├írky, kter├ę st├íle st├şh├íte koupit [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-12-16T06:27:52+02:00
ÔÇó 16. 12. 2020

─îas se kr├ít├ş a n├ípady na skute─Źn─Ť origin├íln├ş v├íno─Źn├ş d├írky se st├íle nedostavily? Mrkn─Ťte k n├ím na PowerCube e-shop.┬á Krom─Ť stylov├Żch kostkov├Żch z├ísuvek pro v├ís m├íme p├ír dal┼í├ş tipy, kter├ę pot─Ť┼í├ş a hlavn─Ť v ┼íupl├şku nele┼żet nez┼»stanou! Do p├ítku garantujeme doru─Źen├ş v─Źas pod strome─Źek.┬á

1) V├Żkonn├í nab├şje─Źka PowerUSB PD 60W

Na nab├şje─Źce se dv─Ťma USB-A a dv─Ťma USB-C porty by nebylo nic zvl├í┼ítn├şho. PowerUSB PD se v┼íak py┼ín├ş rychlonab├şjec├şm PD (Power Delivery) portem 45W. S klidem a rychle nabije v├í┼í Macbook (zhruba za hodinu a t┼Öi ─Źtvrt─Ť) ─Źi telefon a zbytek energie rozd─Ťl├ş mezi ostatn├ş zapojen├ę gadgety, dohromady a┼ż do 60W. Zbyte─Źn├ę adapt├ęry tak m┼»┼żete nechat doma a do b├íglu sbalit tohoto pomocn├şka.

prvni fotka 1200x675x

2) Nalepovac├ş stojan na notebook i tablet MOFT

Nalepovac├ş stoj├ínek MOFT,┬ákter├Ż se py┼ín├ş Red Dot Award za design ulev├ş va┼í├ş kr─Źn├ş p├íte┼Öi p┼Öi celodenn├ş pr├íci u notebooku. Unik├ítn├ş vlastnost├ş MOFTu je jeho zp┼»sob pou┼ż├şv├ín├ş. Na svoje za┼Ö├şzen├ş ho jednodu┼íe nalep├şte a nech├íte p┼Öipevn─Ťn├Ż. Skv─Ťle se vejde i do pouzdra na notebook a v├í┼ż├ş skute─Źn─Ť jen p├ír gram┼». Nemus├şte m├şt strach, p┼Öipev┼łovac├ş ─Ź├íst za sebou nezanech├ív├í ulepen├ę skvrny. Omrkn─Ťte v┼íechny MOFT├ş verze.

3) Mal├í USBcube za p├ír ka─Źek

Pokud sh├ín├şte drobnost pro kolegy z kancel├í┼Öe, doporu─Źujeme s├íhnout po mini USBcube, men┼í├ş s├ęg┼Öe klasick├ę PowerCube. D├şky sv├Żm kompaktn├şm rozm─Ťr┼»m ji budete m├şt v┼żdycky po ruce. USBcube m├íme ve verzi s kabelem i bez!

druha fotka 1200x675x

4) Cestovn├ş PowerCube ReWirable

Skv─Ťl├Ż designov├Ż d├írek, kter├Ż ocen├ş 10 z 10 cestovatel┼»? Doporu─Źujeme PowerCube Rewirable┬ás v├Żm─Ťnn├Żmi koncovkami do nejpopul├írn─Ťj┼í├şch destinac├ş. Letos jsme cestovali hlavn─Ť prstem po map─Ť, ale v─Ť┼Ö├şme, ┼że p┼Ö├ş┼ít├ş rok tahle kostka v ┼íupl├şku le┼żet nebude! Nav├şc, d├şky evropsk├ę koncovce ji vyu┼żijete tak├ę v dom├íc├şch z├ísuvk├ích, tak┼że win-win.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim