reklama

Youtube Music dostává vylepšené playlisty

Youtube Music dostává vylepšené playlisty
2020-11-09T19:45:26+01:00
• 10. 11. 2020

Zdroj: Youtube

Streamovací služby se snaží nabídnout za jednoduchou měsíční platbu kompletní obsah, který mají k dispozici. V případě hudebních služeb ale nejde jen o samotné písničky. Firmy se předhání i v nabídce bonusových funkcí, například ve formě automatických tematických seznamů skladeb, tzv. playlistů. Skoro by se dalo říci, že v této oblasti vede Spotify, ale Youtube Music není pozadu.

Lepší mixy

Právě v tomto týdnu došlo na představení vylepšených automatických seznamů skladeb, které se snaží nabídnout hudbu dle vašeho zájmu, historie poslouchání a dalších aspektů. Mít ale jeden playlist na jedno téma asi není to nejlepší a navíc nemusí obsahovat vhodně zvolené skladby, Youtube se proto rozhodl, nabídnout více možností.

V první řadě se zde nově nabízí kategorie jako cvičení, soustředění, relaxování a dojíždění. Každá sekce pak nabízí odlišnou hudbu, ale všechny spojuje ještě jedna novinka. Místo nabídky jednoho nebo dvou playlistů, tak je zde až šest. Prakticky sedm, jestli se nabízí i super mix, který spojuje vše dohromady. Každý jednotlivý playlist se pak snaží nabídnout odlišný obsah v rámci dané kategorie, nebo všeobecného poslechu.

Screenshot 20201109 192832 1080x2340x Screenshot 20201109 192920 1080x2340x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Díky těmto novinkám je větší šance, že si vyberete vhodnější seznam skladeb, přičemž každý den prochází revizi a můžete tak objevit nové písničky. Novinku byste měli mít již nyní v aplikaci Youtube Music. Otázkou je, jestli se algoritmy tentokrát trefí do vkusu uživatelů.

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim