reklama

Spotify přidává nástroj pro vytvoření playlistů z podcastů

Spotify přidává nástroj pro vytvoření playlistů z podcastů
2020-11-18T15:00:40+01:00
• 18. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nejrozšířenější streamovací služba pro hudbu a podcasty Spotify spouští nový nástroj Vaše epizody.  Ten je navržený tak, aby posluchačům podcastů umožnil nový způsob organizace a ukládání jejich obsahu, který si chtějí poslechnout později, nebo aby si své oblíbené epizody ponechali v záložkách pro snadný přístup. Můžete si tak vytvořit vlastní playlist z jednotlivých epizod libovolných podcastů, které se poté přidají do Vašich epizod.

Spotify Your Episodes Image 2 1390x1042x

zdroj: techcrunch.com

Tato nová možnost by mohla být užitečná v těch případech, kdy má podcast, který obvykle neposloucháte, epizodu, kterou chcete poslouchat, například rozhovor s oblíbenou celebritou nebo diskusi o tématu, které vás zajímá. Lze ji také použít k vyzkoušení podcastu, o kterém si nejste jisti, zda se vám bude líbit, přidáním několika epizod do seznamu skladeb, abyste zjistili, jestli se vám jeho obsah bude líbit. Můžete tuto funkci také využít k uložení oblíbených epizod, které si budete chtít v budoucnu znova poslechnout.

Spotify umožní umělcům lepší propagaci svých skladeb

Nová funkce ukládání zjednodušuje proces vytváření seznamu podcastů, protože umožňuje uživatelům rychle přidávat obsah do integrovaného seznamu skladeb Vaše epizody klepnutím, aniž by museli procházet složitým a zdlouhavým procesem vytváření vlastního seznamu skladeb.

Spotify říká, že nová funkce se zavádí pro iOS a Android jak pro uživatele Free, tak pro předplatitele Premium na všech trzích, kde jsou k dispozici podcasty.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim